שלום מיכל

elar84

New member
שלום מיכל

ברכות על הפורום החדש

אני אשמח לשאול על זוגיות.
אני רוצה לדעת על זוגיות משמעותית ומיסוד, האם יש משהו באופק.
התחום הזה לא פשוט עבורי, ואני עושה המון מאמצים להתפתחות אישית :)) אשמח למסר מחזק שיתן לי קצת כוחות.
אפרת
15-3-84
תודה רבה לך

זוגיות

שלום לך, לפי תאריך הלידה שלך אפשר לומר שנושא המשפחה והזוגיות מאד חשובים לך. יחד עם זאת יש לך באישיות קושי להתפשר, וגם את לא אוהבת להיות תלויה באף אחד, דומיננטית ומאד אחראית וסומכת רק על עצמך. נמשכת מאד לגברים מצליחים וחזקים וזה יוצר קצת קושי כי בזוגיות צריך איזון. כבר ב2015 תתחילי בתקופה הרבה יותר מוצלחת גם בתחום הכלכלי וגם בתחום הזוגי. תצטרכי להיות סבלנית כי לפעמים העקשנות שלך גורמת לך לסיים מערכות יחסים לפני שהם מתפתחים. צריך להתפשר קצת כי בזוגיות אין מושלם צריך ללמוד להנות גם מהניגודים.... את נותנת מעצמך הרבה ולפעמים לא יודעת לקבל. כבר ב-2015 תרגישי שיפור רב. מזמינה אותך לשתף אותי בהמשך

elar84

New member
דיייקת בכל מילה ומילה

את מקסימה!
אז קודם כל תודה רבה לך

אז את אומרת שאני פשוט צריכה סבלנות, וב2015 כבר יהיה שינוי? כי עכשיו אני מרגישה תקועה, כאילו רק אני עושה מאמצים והשתדלות לשינוי ועדיין אין תוצאות בכלל. הכי חשוב לי זה התחום הזוגי, אני קצת מודאגת.

שוב תודה,
אפרת.

זוגיות

לגבי פנייתך לפי תאריך הלידה אפשר להבין שאכן את בן אדם חרוץ שכל מה שאת משיגה זה בכוחות עצמך. עם ניקח את זה לגבי הזוגיות לפעמים את צריכה לסמוך ולתת לחצי השני בקצב שלו להוכיח ולהשתדל. את מאד פרקטית וכפי שאמרתי מאמינה "עם אני לא יעשה זה לא יעשה" תשתחרי ותתני לבן זוגך להוביל אותך בתהליך. בזוגיות יש משחק איזון עם תהיה יותר מדי אקטיבית בן זוגך יהיה פאסיבי. תנוחי ותני למישהוא אחר להשתדל בשבילך. תוכלי גם לשתף אותי ביותר פרטים עם תרצי כל אוכל לתת לך יותר כלים לשינוי.

elar84

New member
דווקא בזוגיות אני משחררת ונותנת לגבר להוביל

אצלי העניין שכל כך הרבה שנים ואני בקושי מכירה גברים שמעניין לי איתם. אני בהחלט מחפשת גבר חזק, אחרת אני פשוט לא נמשכת. ואכן נותנת לו את המקום שלו. פשוט התחום הזה לא בא לי בקלות בכלל, בגלל שאני אפילו לא צולחת את השלבים הראשוניים , כי שוב אף אחד לא נראה לי. אני באמת ביקורתית ללא ספק, אך מאידך גם יודעת מה ומי מתאימים לי, ואני פשוט לא נתקלת בגברים בסגנון שלי. ברור לי שהם קיימים, אבל אני לא מכירה כאלה בלל, ולכן דואגת.

תודה שוב, מה שכתבת מאוד ברור עוזר ובהחלט מכוון.
האמת שהלילה חלמתי שאני שוחה בים, הים רגוע ואז יש שם גבר שהוא חזק ללא ספק אך גם קשוב אליי. ואנו שוחים יחד, המים שקטים יפים וחמימים ואני ואותו גבר מאוד קרובים . ולמה אני מספרת את החלום, כי שנים לא הצלחתי לדמיין ת עצמי בזוגיות, וגם בחלומות שלי ראיתי את עצמי לבד, ובתקופה האחרונה יש לי המון חלומות שלאט לאט התת מודע מכניס שאני בזוגיות.

אפרת

חלום שמתגשם

חלומות הם הרבה פעמים הראי של הנשמה והמחשבות ביום מופיעות בלילה. יש בך כמיעה לזוגיות והיא אכן תגיעה. יש לנו רצון למודל מסויים ובמציאות לא יהיה מדוייק. זוגיות היא כמו בנייה צריך לעבוד על היסודות קודם ולעט לשפר שיתאים. גם אנחנו מתפתחים לומדים בונים את עצמנו ומתחזקים עם הזמן. אבל בבחירת בן זוג צריך לדאוג שהבסיס יהיה טוב ומשם להתקדם. לפני שפוסלים מי מזדמן לנו פתאום לחיים לתת לזה צאנס שלא נפסיד משהוא טוב בדרך...

elar84

New member
עזרת לי מאוד

אמרת דברים שמאוד נגעו לי, ואקח הכל לתשומת ליבי

שתהיה לך שנה טובה, ותודה רבה!

למעלה