שלום מעוניינת לדעת קצת יותר...........

לינדיטה

New member
שלום מעוניינת לדעת קצת יותר...........

שלום לכולם אני מתעניינת בשם אחותי אשר מאוד מעוניינת להכנס לתחום בעיקר בשביל הנשמה, אבל מכיוון שיש לה אחות ריאלית הייתי מעוניינת לדעת מי מעסיק בעצם את הליצנים הרפואיים-חברות פרטיות, בית חולים, ומהו השכר המקובל האם יש אפשרות לעבוד חצי משרה, משרה וכו'. תודה על העזרה:)

טושטוש5

New member
הי לינדיטה ../images/Emo13.gif

את שואלת שאלות מצוינות. דנו פה כבר בנושא הזה (את מוזמנת להסתכל בשאלות הנפוצות שלנו). חשוב לזכור שזה נושא שמתפתח כל הזמן. אני כל פעם שומעת על עוד אנשים שליצנות רפואית או ג'לולוגיה זה המקצוע שלהם, והם מצליחים להתפרנס מזה יפה. לא תמיד הכל זה עבודה בשטח, לפעמים זה כולל העברת סדנאות, הרצאות וכו', אבל זה ללא ספק הכיוון. יש הרבה מאוד מתנדבים בתחום, אבל לאט לאט מתחילה להיות יותר מודעות ויותר ויותר אנשים מועסקים בשכר. בכל מקרה בדרך כלל זה אוסף של מקומות שבהם עובדים ולא עבודה כשכירה במשרה מלאה במקום מסוים. מקווה שעניתי, בוודאי לאנשים פה יש עוד מידע להוסיף - נשמח לשמוע (ולהעלות לשאלות הנפוצות שלנו! יש כאן (שוב) סיכוי להתפרסם
)

jerome2

New member
משרה או חצי משרה

הפיסגה צריכה להיות הפוכה אי אפשר לענות על השאלה הזאת מבלי שקודם תעסוק בליצנות ולראות איך היא מסתדרת ,לרוב אלה שעובדים בבית החולים הם אנשים שעובדים שנים במקצוע . ברוכה הבאה לתחום אבל הדרך עוד ארוכה ואם מישהו יגיד אחרת עז זאת השליה את באמת ריאלית

למעלה