שלום, מצטרפת אליכם בחשש

שלום, מצטרפת אליכם בחשש

זהו, גם אני בהריון, ועד היום לא סיפרתי את זה לאף אחד בקול, וכרגע רק כותבת את זה. אני בשבוע ה-11, הריון בסיכון גבוהה, מזריקה כל יום קלקסאן - סיוט אך זה מה יש כרגע... עברתי 2 הפלות, הראשונה ממש בהתחלה, נפל לבד. השניה בשבוע ה-9 לאחר שגילו שאין לעובר דופק והוא מתאים לשבוע ה-7, נאלצו לבצע גרידה, שזכורה לי בתור טרואמה ממש. ביניהם הייתי בהריון 9 חודשים, כאשר היה לי רעלת הריון קשה, עשו לי זירוז, וכתוצאה מכך (כנראה) היתה היפרדות שליה. הוציאו את התינוק לאחר 24 דקות תמימות בניתוח קיסרי חרום, בלי דופק ונשימה. ביצעו לו הנשמה ועיסוי לב, הוא היה בהנשמה מלאה במשך 24 שעות ועוד 14 יום בטיפול נמרץ. היום הוא בן 3 הולך, מדבר ועושה ב"ה הכל כמו כל ילד בגילו. (בניגוד לתחזיות הרופאים). מתפללת כל יום שהריון הזה יחזיק עד הסוף, וכמובן בלידה רגילה וקלה. אשמח לענות על שאלות, ואני איתכם (מקווה) לפחות עוד חצי שנה) אפרת

טחג

New member
ברוכה הבאה

התרגשתי מאד לקרוא את הסיפור המדהים שהיה לך עם הבן שלך. פשוט נס
מאחלת לך שההריון הזה יעבור רגוע וקל ולא תזדקקי לניסים (למרות שבמובן מסוים כל הריון הוא נס).

p i n o k y o

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

באת למקום הנכון. מצטערת לקרוא על אובדנייך... אבל כל הריון שונה מקודמו וכנראה נפלת בסטטיסטיקה הלא טובה פעמיים... לי אישית זה קרה שלוש פעמים... (חוץ משני ההריונות האחרונים) מתפללת איתך להריון שקט ותקין.

למעלה