שלום- עוקבת מרחוק

rackany

New member
שלום- עוקבת מרחוק

ויש לי הסתייגות קטנה מהפורום הזה. כן, אני מכירה את הפורומים בהיידפארק והאתרים השונים שנוסו ואולי עדיין קיימים. אני צופה את העתיד, כיצד כמות המציצנים והסוטים תעבור את סף המקובל, בגלל תפוצה מרובה זאת. תפוז הוא אתר נפוץ מידי להתעסק בנושא הזה. אני מקווה מאוד שאני טועה בהסתייגות מהתפוצה של הנושא. בהצלחה עם הפורום ואני מאחלת לעצמי שאני טועה ולכולנו שנגדל ונתרחב עקב הפורום הזה.

קוואנט

New member
שלום לעוקבת מרחוק ../images/Emo13.gif

תמיד יהיה מתח בין הרצון להגדיל את הקהילה לבין הצורך בדיסקרטיות: מחד- בארץ חמימה כשלנו, אין סיבה שנסתתר בבגדינו, ומנגד, מציצנים וסוטים לא חסרים. הפורום הזה מיועד להרחיב את תפוצת הרעיון הנטוריסטי, ואני דווקא מן המחנה האופטימי - אמנם יופיעו פה ושם מציצנים "חדשים", אבל הם בטלים בשישים לעומת הנטוריסטים החדשים והקבלה החברתית שהפורום הזה יכול להביא עמו. ברוכה הבאה לפורום, וכדאי לך לעקוב אחריו דווקא מקרוב ולא כל כך מרחוק
קוואנט

נסיון טוב בגעש

בסופו של דבר המציצים שם קיימים שנים רבות בשני הקייצים האחרונים בהם קראנו בגלוי להגיע לחוף התופעה לא החריפה אז..... יש נסיון נהדר ואם תפוז יביא נוספים שווה

40גבי

New member
מציצנים במפגש של בריכה או מועדון ?

משהו כאן מוזר לי בים אני עוד מבין , שם מי שרוצה יכול ללכת לבוש בסביבה ו"להציץ" או להשקיף מרחוק דוקא במפגש מועדוני ובריכתי הרי המציצן לא ירצה להתפשט...... וקל יהיה לזהות מציצנות אז איפה הבעיה כאן? אז למה דוקא בים ניתן להגיע חופשי ולמפגשי בריכה צריך להרשם קודם לעמותה. גבי

Hannusha

New member
אני חוששת ממטרידים ברשת דווקא-

כאלה שעכשיו נקבל מהם מסרים סוטים והצעות מגונות על גבי הפורום או בתיבת המסרים, או סתם טרלוים וסוטים שעלולים למצוא את דרכם לפורום
בינתיים זה לא קורה- בואו נקווה שזה ימשיך כך

למעלה