שלום.. עזרה בבקשה

V 1 P

New member
שלום.. עזרה בבקשה ../images/Emo13.gif

שלום
הייתי רוצה את דעתכם.. יש לי שאלה קצת מוזרה.. אחרי שהסתכלתי שליריקס של שיר שאני ממש אוהבת (Bob Marly- Looking in your Big Brown Eyes) יש מצב שהוא על.. אונס? או שהוא באמת תמים וסתם מתחיל עם מישהי? תודה..

xXx Shiraz xXx

New member
אני לא חושבת ככה...

יעני ממה שזכרתי מהשיר, זה לא נשמע לי ככה... זכרתי שהוא מתחיל עם בחורה וזה חחח וזמזמתי לעצמי את השיר ואז בדקתי בגוגל ולא השתנתה דעתי... כאילו... ידוע שבוב לעתים שר על משהו מסויים עם רידים שלא תואם לקונוטציה... ע"ע פימפר'ז פרדייז. אבל בכל זאת...השיר הספציפי שאת מדברת עליו הוא תמים, תמים למדי BLESS

MC SammY

New member
0_o

Pimpass Paradise זה של דמיאן בכלל. איזה סלט עשיתם פה... ולשיר שהיא מדברת עליו קוראים Sweat.

Carcass

New member
גמתה עושה סלט,

פימפרס פרדייז המקורי זה של בוב,טיון מס' 7 מ uprising,דמיאן עשה לזה חידוש,בדיוק כמו שהוא סימפל ועשה קטעים מ אקסודוס (Move של דמיאן), ו Slave Driver של בוב שהפך אצל דמיאן ל catch a fire(טיון 4 מ הלף ויי טרי).

xXx Shiraz xXx

New member
אררר

דברים כאלה מביאים לי את הסעיף ! אני שונאת שמתווכחים בדברים שלא יודעים !! דמיאן מהה?? אולי גם תגידי לי ש3 ציפורים קטנות של זה של זיגי מארלי ושון פול ? ולשיר של בוב קוראים looking in your big brown eyes גם אינר סרקל מבצעים אותו, ואז הוא נקרא sweat

אכן של אינר סירקל ../images/Emo45.gif

ושמו Sweat. בקשר לשאלה של הבחורה שפתחה את השירשור. לפי איך שאני זוכרת את זה, מדובר על הזין הגדול שלו- יאנו לה לה לה לונג... אבל לא הייתי סומכת על הזיכרון שלי בפירוש שירים
-כשף!

petertosh

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

בחיים לא הייתי חושב על אינטרפטציה הזויה כזאת ללה לה לה לה לונג חחחחחחח

שתוק, יא מנייאק.

חחחח סתם
זה מה שחפרו לי פעם אחת על זה, ואפילו לא הקשבתי לכל מה שאמרו.

petertosh

New member
איכושילירברבעק יא זבל

זה נותן אינדיקציה מעניינת לגבי שורטי,פיצפיצון,ועוד כמה שעולים לי בראש

Dtiup

New member
שלא נדבר על החוסר מקוריות

שורטי זה ראפר מחו"ל בכלל שאם אני לא טועה נהרג. דבר שני דמיאן וזיגי עושים שם קצת על אבא , אבל ככה זה, וזה היה ידוע מראש.

למעלה