שלום עם סודן , היתכן ?

דיברגנט חדש

Well-known member
ומה המזימה שלכם הימין? כי לי נראה שיש לבנט ושקד תוכנית שלבים להשמדת ישראל ובגלל זה הפקרתם את הנגב לטרור ערבי, ואת לוד ורמלה לטרור ערבי. למה יהודי לוד רמלה והנגב צריכים לחיות בפחד?
בוא תסביר, מה שונה היום שם לעומת מה שהיה בזמן שהמערך היו בשלטון?

איציק5111

Well-known member
בוא תסביר, מה שונה היום שם לעומת מה שהיה בזמן שהמערך היו בשלטון?
בלוד ורמלה יריות ללא הפסקה והיהודים מפוחדים,בנגב טרור , בנט ושקד מפנים יהודים ומוסרים בעקיפין לערבים אדמות.... אז תמשיכו לבלבל לנו את המוח על איראן והפלסטינים אנחנו פה בתוך ישראל מאבדים את המדינה. הימין דאג להוריד את שיעור היהודים שהוא הנמוך מקום המדינה,יוקר המחיה לא נותנים ליהודים להביא ילדים,אי אפשר לקנות דירה ואי אפשר לשלם סכומים מטורפים לגנים. הביוקרטיה והרגולציה מפלצתיים .אנשים מתים נרצחים המדינה הפכה להיות משרתת של אוליגרכים,כל מגדל בת"א מצופה בדם יהודי, בעלי האדמות נזרקים לכלבים האוליגרכים והמדינה שודדים אותם ובונים מגדלים ומרוויחים מילייארדים.
השונה היום ישראל הפכה למדינה של פוליטיקאים ואוליגרכים ולא של היהודים

דיברגנט חדש

Well-known member
בלוד ורמלה יריות ללא הפסקה והיהודים מפוחדים,בנגב טרור , בנט ושקד מפנים יהודים ומוסרים בעקיפין לערבים אדמות.... אז תמשיכו לבלבל לנו את המוח על איראן והפלסטינים אנחנו פה בתוך ישראל מאבדים את המדינה. הימין דאג להוריד את שיעור היהודים שהוא הנמוך מקום המדינה,יוקר המחיה לא נותנים ליהודים להביא ילדים,אי אפשר לקנות דירה ואי אפשר לשלם סכומים מטורפים לגנים. הביוקרטיה והרגולציה מפלצתיים .אנשים מתים נרצחים המדינה הפכה להיות משרתת של אוליגרכים,כל מגדל בת"א מצופה בדם יהודי, בעלי האדמות נזרקים לכלבים האוליגרכים והמדינה שודדים אותם ובונים מגדלים ומרוויחים מילייארדים.
השונה היום ישראל הפכה למדינה של פוליטיקאים ואוליגרכים ולא של היהודים
צר לי לבלבל אותך עם עובדות, אך זה גם היה בתקופת המערך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
הרי המדינה נחרבת תחת כהונתו
אז מה יעזור לנו "שלום" עם סודן?
למה אתה חוזר על המנטרות החבוטות והשקריות הללו שאף אחד לא מאמין להן ?

הרי גם לפני הקורונה טענתם שהמדינה נחרבת וכל אדם נורמלי מבין שאין דבר יותר רחוק מן מטענתכם זו.

הקורונה היא מצב נדיר וייחודי המשפיע על העולם כולו - רוב השמאלנים עשו את מיטב יכולתם בכדי להרוס את משילות הממשלה , לערער את יסודות הדמוקרטיה שלנו , להתגזען על אחיכם "הבבונים' ואחר כך עוד להאשים אחרים בשנאה ופילוג , גרמתם לקבוצת יהודים ממוצא מזרחי לרגשות נחיתות קשים בשל "מוצאם הנחות" עד שהם עצמם החלו להתגזען על בני עדתם המזרחים |פנים| ואלו הם העלובים שביהודי המזרח שכן הם אינם מצביעים שמאל בשל עמדות סוציאליסטיות , הם מצביעים שמאל מפני שבמוחם מתרחשת משוואה מטורפת ומופרכת הגורסת כך :

אשכנזים = חכמה עילאית = שמאלנים

יש כאן המון יהודים מזרחים אשר סובלים מתופעה זו הקרויה "השתכנזות". הם סובלים משנאה עצמית ומעריצים את "שליטיה המקוריים של הארץ", את המפאיניקים הגזענים.

הם מבטלים את עצמם , אישיותם , מורשתם בפני אותה קבוצה פריבלגים גזענית הבטוחה שהיא עומדת מעל לחוק -:אני מאמין שאשתך עונה לכל ההגדרות אותן מניתי , אני מאמין שאבח"י עונה עליהן ואולי גם "משה 53".
באמת מסכנים , אני מרחם עליהם מכל ליבי ואיני אומר זאת בסרקזם.

נתניהו מטפל בקורונה חרף נזקי האנרכיה שהביאו עלינו שמאלני ישראל ובמקביל מביא הסכמי שלום מזהירים אשר מוציאים אתכם מדעתכם
.

אתה עצמך תומך בפעולות אלימות נגד השלטון , מדבר על "הפלת הבסטיליה" , גזענותך היא אחת הגדולות שראיתי ואתה מייצג את כל מה מה שאני שונא בשמאל הישראלי.

תראה , לא מדובר בדורי הטיפש או בסתוונית המופרעת או RON התמהוני - אתה אמור להיות נורמטיבי ואפילו אתה מתגלה כקיצוני מן הסוג הגרוע ביותר.

הרי גם לפני הקורונה טענתם שהמדינה נחרבת וכל אדם נורמלי מבין שאין דבר יותר רחוק מן מטענתכם זו.

הקורונה היא מצב נדיר וייחודי המשפיע על העולם כולו - רוב השמאלנים עשו את מיטב יכולתם בכדי להרוס את משילות הממשלה , לערער את יסודות הדמוקרטיה שלנו , להתגזען על אחיכם "הבבונים' ואחר כך עוד להאשים אחרים בשנאה ופילוג , גרמתם לקבוצת יהודים ממוצא מזרחי לרגשות נחיתות קשים בשל "מוצאם הנחות" עד שהם עצמם החלו להתגזען על בני עדתם המזרחים |פנים| ואלו הם העלובים שביהודי המזרח שכן הם אינם מצביעים שמאל בשל עמדות סוציאליסטיות , הם מצביעים שמאל מפני שבמוחם מתרחשת משוואה מטורפת ומופרכת הגורסת כך :

יש כאן המון יהודים מזרחים אשר סובלים מתופעה זו הקרויה "השתכנזות". הם סובלים משנאה עצמית ומעריצים את "שליטיה המקוריים של הארץ", את המפאיניקים הגזענים.

הם מבטלים את עצמם , אישיותם , מורשתם בפני אותה קבוצה פריבלגים גזענית הבטוחה שהיא עומדת מעל לחוק -:אני מאמין שאשתך עונה לכל ההגדרות אותן מניתי , אני מאמין שאבח"י עונה עליהן ואולי גם "משה 53".

נתניהו מטפל בקורונה חרף נזקי האנרכיה שהביאו עלינו שמאלני ישראל ובמקביל מביא הסכמי שלום מזהירים אשר מוציאים אתכם מדעתכם.

אתה עצמך תומך בפעולות אלימות נגד השלטון , מדבר על "הפלת הבסטיליה" , גזענותך היא אחת הגדולות שראיתי ואתה מייצג את כל מה מה שאני שונא בשמאל הישראלי.

תראה , לא מדובר בדורי הטיפש או בסתוונית המופרעת או RON התמהוני - אתה אמור להיות נורמטיבי ואפילו אתה מתגלה כקיצוני מן הסוג הגרוע ביותר.
שמענו עליכם

AVIKO13

Well-known member

נתניהו מטפל בקורונה חרף נזקי האנרכיה שהביאו עלינו שמאלני ישראל ובמקביל מביא הסכמי שלום מזהירים אשר מוציאים אתכם מדעתכם.

אני חושב שתמצא עניין בקישור הבא

evglev1

Well-known member
מנהל
גם הבטיחו שטראמפ יפציץ ויצא למלחמות
הבטיחו גם שטראמפ יציע עיסקה עוד יותר גרועה מיוזמת ג'נבה ויחד עם אולטימטום שאו שאתם מקבלים או שאני מפסיק כל סיוע כלכלי לישראל.

דיברגנט חדש

Well-known member
הבטיחו גם שטראמפ יציע עיסקה עוד יותר גרועה מיוזמת ג'נבה ויחד עם אולטימטום שאו שאתם מקבלים או שאני מפסיק כל סיוע כלכלי לישראל.
הוא עשה אולטימטום להם ולא לנו.

מי שהייתה מעורבת מאוד במאמצי התיווך בין ישראל לבין סודן הייתה איחוד האמירויות, שדחפה את הסודנים לנרמל את היחסים עם ישראל. איחוד האמירויות וישראל פעלו גם לשכנע את האמריקנים לחמם את קשריהם עם הסודנים. היה ברור שכדי שסודן תנרמל את יחסיה עם ישראל, ארה"ב צריכה קודם להוציא אותה מרשימת המדינות התומכות בטרור ולהושיט לה סיוע הומניטרי. הקונגרס התנה את הוצאת סודן מהרשימה והעברת הסיוע בכך שהמדינה תשלם פיצויים לקורבנות טרור שנפגעו בפיגועי התאומים ובפיגועים בשגרירויות ארה"ב בקניה ובטנזניה, שנקשרו לסיוע של סודן לארגוני הטרור.

הסודנים הבינו שהדרך לארה"ב עוברת בירושלים ובהסכמה לנירמול היחסים, אך בתוך ההנהגה הסודנית היו חילוקי דעות. אל-בורהאן דחף לנרמול היחסים, וראש הממשלה עבדאללה חמדוק התנגד. עם זאת, לקראת הבחירות לנשיאות בארה"ב גבר הלחץ האמריקני על חרטום להסכים לתנאים האמריקניים - ובסופו של דבר הוסכם שטראמפ יצייץ שסודן תשלם את הפיצויים, ובתמורה ארה"ב תוציא אותה מרשימת המדינות תומכות הטרור. ישראל לא הוזכרה, אך היה ברור שהכרזה על נירמול היחסים היא עניין של ימים.

jackie111

Well-known member
נחמד שעושים שלום עם סודן. למה
לא לעשות אותו דבר עם עזה?

הערב יש צבע אדום בעוטף עזה.

evglev1

Well-known member
מנהל
נחמד שעושים שלום עם סודן. למה
לא לעשות אותו דבר עם עזה?

הערב יש צבע אדום בעוטף עזה.
כי בעזה חושבים שלמדינה יהודית אין זכות קיום ומבחינת אין לנו זכות קיום לא מבחינה מוסרית ולא מבחינה דתית. ויש שם שלטון שחושב שצריך לעשות מסע סהר ולתת ליהודים ולנוצרים שתי ברירות להתאסלם או למות.

jackie111

Well-known member
גם בסודן חושבים שלישראל אין זכות קיום. גם בסודן יש שלטון
מוסלמי קיצוני. מדינת ישראל צריכה לשאוף לכונן יחסים עם כל
המדינות סביבנו.
עלות הקמת גדר הבטון המזויין על גבול עזה גבוה מכל ההסכמים
שיהיו לנו עם אותן מדינות ערביות רחוקות.

שחר 676

Well-known member
מנהל
המדינות סביבנו.
תוכנית השלבים יקירי - ראשית נחתום על כמה שיותר הסכמי שלום עם מדינות ערביות עשירות ולא עשירות - וכך נבודד את הפלשתינים ונגרום להם לרדת מצמרת העץ לשם טיפסו באדיבות השמאלנים הטהרנים שלנו.

הסכמי השלום של נתניהו יכולים לגרום לפלשתינים לשוב אל שולחן המשא ומתן לאחר שיחושו מבודדים.

אני מאמין בנתניהו , הוא הרבה יותר חכם ופיקח מרבין ופרס ולמעשה יותר מכל פוליטיקאי אחר בעבר הקרוב או בהווה.

מדינות ערב העשירות מאוימות על ידי איראן - נתניהו נתפס בעיניהם כמנהיג חזק ועוצמתי אשר מנהיג את המאבק העולמי באיראן ובצדק רב , הם בוטחים בנתניהו , הם לא החזיקו מרבין ופרס.

אישיותו של נתניהו והשילוב בינו לבין טראמפ הביאו הישגים דיפלומטים מדהימים - אתם כשמאלנים מרי לב וחומץ לא מסוגלים לשבח אותו וזאת מפני שאין בכם מינימום של הגינות , אתם לא מסוגלים לעכל את הסכמי השלום הללו.

ההיסטוריה תעמיד את נתניהו שכם אל שכם עם בן גוריון כאחד המנהיגים הגדולים ביותר שהיו לעם היהודי בעת החדשה.

ההיסטוריה תעמיד את נתניהו שכם אל שכם עם בן גוריון כאחד המנהיגים הגדולים ביותר שהיו לעם היהודי בעת החדשה.
אחרי שהציבור יבין איך נתניהו הרס את המדינה ואת הכלכלה לטובת תועלתו האישית הוא יסכים מקסימום לקרוא על שמו את השרותים הציבוריים בתחנה המרכזית בתל אביב

ai27

Well-known member
המדינות סביבנו.
שליט שפוי החליף את הרודן הקיצוני והרצחני,
הורה לעצור את הרציחות הלאומניות, ולענוש גילויי לאומנות דומים בעתיד בחומרה מתאימה,
מנסה לשקם את הכלכלה, בונה מחדש את מערכות השלטון הסודני לפי מודל מערבי, מבוסס דמוקרטיה,
וכמובן, מעוניין בשלום עם ישראל.
מובן שהוא מבין שיש לה זכות קיום,
כיוון שזנח את הלאומנות.

בעצם הבעיות של עזה סודן ויו"ש דומות
והפיתרון דומה.

למעלה