שלום פורום נולדת בזמן!

yaeli20

New member
שלום פורום נולדת בזמן!

קודם כל מזל טוב להולדת הפורום החשוב הזה! שמי יעל ואני בת 24, אמא שלי נפטרה מסרטן כשהייתי בת 7, אני למעשה מכירה רק את האמא החולה מכיוון שהיא חלתה כשהייתי בת 4 ואני לא זוכרת הרבה לפני זה... לצערי גם מה שאני זוכרת מאמא שלי זה רק מעט פלאשים קצרים. בתקופה האחרונה יש לי יותר ויותר צורך להכיר מי הייתה אמא שלי - איזה אישה היא הייתה... שבוע הבא אני אמורה להיפגש עם דודה שלי שהיא ואמא שלי היו חברות טובות.. אני לא כל כך יודעת מה לשאול - יש רעיונות?

eshkolit32

New member
ברוכה הבאה יעלי../images/Emo70.gif קבלי רעיונות:

יופי שהצטרפת אלינו! אני שמחה שאת כאן. צר לי לשמוע שיש לך זכרונות מאמא שלך רק כשהיא חולה, אבל זה מצוין שהחלטת לחקור ולבדוק מי היא היתה, כל הכבוד על היוזמה החיובית. אני נותנת לך כאן כמה שאלות שאולי תוכלי לקחת אותן בחשבון כשתיפגשי עם דודה שלך:
איזה דברים היא אהבה לעשות? (מה היה המאכל האהוב עליה, מה היו התחביבים שלה בשעות הפנאי, איך אהבה לבלות, איזה מוסיקה אהבה לשמוע, במה עבדה ואיך היתה בעבודה שלה....)
מה היא חשבה עלייך, איזה דברים היא אמרה עלייך?
האם את ואמא שלך דומות, מבחינת מראה חיצוני, מבחינת האופי, האישיות?
איך היתה הלידה שלך, איך היה ההריון אתך?
איזה מאפיינים היו באישיות שלה? (אופטימית/פסימית, מופנמת/מוחצנת, שקטה/חברותית...)
איזה חברה היא היתה (בהקשר לדודה שלך)? אם יהיו לי עוד רעיונות אני אשתף אותך, מקווה שנתתי לך כיוון שיכול לעזור. בהצלחה בפגישה עם דודה שלך! ספרי לנו איך היה.

fasterNY

New member
מאז שהיא נפטרה

לא נפגשת עם המשפחה שלה? הקשר נותק בשלב כלשהו או משהו כזה?

yaeli20

New member
לצערי

המשפחה היחידה שנשארה אחרי השואה מהצד של אמא שלי הייתה סבתא שלי שלא דיברה כמעט עברית, אמא שלי הייתה בת יחידה

fasterNY

New member
אז מי שאת נפגשת איתה

היא דודה שלך? או חברה של אמא? לא ממש הבנתי.

yaeli20

New member
הסבר

היא דודה שלי (מהצד של אבא) שאחרי שאבא ואמא שלי הכירו (והוא הכיר אותה למשפחה) היא ואמא שלי הפכו לחברות מאוד טובות

למעלה