שלום, צריכה את עזרתכם

נ ג ה2

New member
שלום, צריכה את עזרתכם ../images/Emo206.gif../images/Emo92.gif

אני צריכה עזרה קטנה בבקשה, אני עושה את הפרויקט גמר שלי בסוציולוגיה ואשמח אם תענו על שאלון קצר בנושא עישון סיגריות זה יעזור לי מאוד... השאלון אנונימי ומיועד לבני 30-40 או 12-18 תודה רבה מראש ! http://img2.tapuz.co.il/forums/1_116350230.doc תשובות לפה או למייל - [email protected]

תרומה למדינה

נשאל יקר שלום רב, במסגרת מגמת מדעי החברה אבקש ממך לענות על שאלון קצר בנושא תרומה למדינה השאלון הוא אנונימי לצורך מחקר בלבד ליד כל היגד יש לרשום אחת המילים המתאימות אליך ביותר: תמיד , לעתים קרובות , לעתים רחוקות , אף פעם גיל_________ בחר את התשובה 1.השירות הצבאי חשוב מאוד תמיד , לעתים קרובות , לעתים רחוקות , אף פעם 2.תרומה למדינה מפתחת בטחון עצמי תמיד , לעתים קרובות , לעתים רחוקות , אף פעם 3.מי שלא מתנדב\מתגייס חש תחושת הפסד והחמצה תמיד , לעתים קרובות , לעתים רחוקות , אף פעם 4.אני גאה במדינה בה אני חי תמיד , לעתים קרובות , לעתים רחוקות , אף פעם 5.עדיף לעבוד במקום להתנדב תמיד , לעתים קרובות , לעתים רחוקות , אף פעם 6.מי שמתנדב הוא פראייר תמיד , לעתים קרובות , לעתים רחוקות , אף פעם 7.כל צעיר שיכול להתנדב,רשאי תמיד , לעתים קרובות , לעתים רחוקות , אף פעם תודה וחג עצמאות שמח

למעלה