שלום, קוראים לי Wah Wah ויש לי OCD

Wah Wah

New member
שלום, קוראים לי Wah Wah ויש לי OCD

מצטערת מראש - זו חפירה!!!

אז שלום לכולם, בזה הרגע סיימתי לראות את עונה 4 והתאפקתי מאד עד לרגע זה כדי לכתוב פה. בצירוף מקרים הזוי לחלוטין התחלתי לראות קאסל בדיוק כשהפורום נפתח, ותוך חודש ראיתי את כל העונות. ידעתי על הסדרה כבר די הרבה זמן ונמנעתי מלראות אותה עד כה בגלל שאני מעריצה את נית'ן פיליון. זו לא טעות, זו באמת הסיבה, ואני אסביר למה:

הכל התחיל ברגע שקיילב נכנס לסאנידייל. הרע הטוב ביותר בבאפי (טוב, תחרות צמודה עם ספייק). ואני חשבתי לעצמי, "מי אתה ואיפה היית כל חיי?"
. כמובן שהוא נראה לי די מוכר, אז אחרי חיפוש באינטרנט גיליתי להפתעתי שמדובר במר ג'ואי ביוקנן מ- one life to live (כן, כן, לצערי היתה תקופה קצרה שראיתי את הסדרה הזאת) ומה גדלה שמחתי. מאופרת סבון לבאפי??? (טוב, נו, שרה מישל גלר עשתה את זה קודם...)

ואז הגיע מל, הו מל והמעיל החום שלו. ואז פיירפלי בוטלה. ולרגע היה את סרניטי.
ואז פתאום סדרה חדשה - Drive - והוא בתפקיד הראשי! והיא בוטלה (והיא באמת לא היתה טובה).
ואז תפקיד באבודים, ועוד תפקיד בעקרות בית נואשות, ואז כבר שקעתי לייאוש ה "טוב, הוא מהשחקנים שפשוט אין להם מזל".
והייתי בטוחה שקאסל תהיה עוד סדרה כזאת, ונמנעתי.
4 עונות חלפו והסדרה עוד רצה, עונת הקיץ המשמימה הגיע לסיום ואין מה לראות. אז אמרתי לעצמי למה לא? וכמובן ששקעתי באובססיה.

אז עכשיו, רגע לפני שאני מתחילה את עונה 5, כמה הגיגים על הסדרה:
קודם כל, זו בין הסדרות עם הקאסט התומך הטוב ביותר שראיתי. אין שום דמות משנה שאני לא אוהבת והיא לא חשובה למהות הסדרה (טוב, מלבד אחת בעונה 4 שלא אספיילר עליה). הדינמיקה בין כל הדמויות פשוט מעולה.
אני כבר די מיואשת מסדרות משטרתיות, די מיציתי את כל הסיפור (ועבורי המקרים השבועיים הם לרוב נקודת החולשה של הסדרה), אבל הפן הקומי והדמויות פשוט שמות אותה בנישה נפרדת מסדרות משטרה אחרות.

ועכשיו לבעיה העיקרית שיש לי עם הסדרה: בקט. אני לא מתווכחת על איכות המשחק של סטנה. ללא ספק היא שחקנית טובה. אבל ככל שהסדרה מתקדמת הדמות שלה הופכת ליותר לא אמינה בעיני. בעונה הראשונה היא עוד היתה עם התספורת המזעזעת לכל הדיעות, אבל חשבתי וואלה, היא בלשית די מגניבה. אבל ככל שהזמן עבר היא הפכה ליותר דמויית דוגמנית (ואולי גם ירדה המון במשקל???) והדמות עברה שינויים שבמיוחד בעונה האחרונה נראו לי out of character.

וזהו, פרקתי הכל (לבינתיים). תודה רבה שפתחתם את הפורום, נהניתי לקרוא בו עד עכשיו, במיוחד בגלל שיש כזו הקפדה על ספויילרים !

ונ.ב. קטן - אני לא מצליחה לפתוח את שרשור ההיכרות עם נית'ן פיליון...

pennylane11

New member
אהה, חובבת פיליון. ברוכה הבאה

מדברת אחת שאוהבת את ריינולדס יותר מאת קאסל (ואולי אפילו יותר מכל דמות טלוויזיונית אחרת...) ואומרת שהוא לגמרי
. אחח, ניית'ן

אניווי, לגבי מה שאמרת- אני אתייחס לזה בשלוש נקודות:
הקאסט התומך- אין יותר מסכימה ממני. לגמרי לגמרי לגמרי נכון. לכל דמות יש את הקטע שלה, והשחקנים מעולים ומתאימים לתפקידים שלהם והכל יושב שם בדיוק במקום הנכון, וזה נורא יפה לראות.
סדרות משטרתיות- הבעיה שלי עם סדרות משטרה זה שהן מנסות לעשות מקרה מעניין. ולא, זה פשוט לא המצב פה. כן, מדי פעם מגיע איזה פרק כפול של עונה שנייה כזה, ומשאיר אותך בשוק טוטאלי וWTF ומה קרה פה הרגע, אבל בתכלס בפרקים הרגילים, זאת לא באמת המהות של הסדרה. כשזה מגיע לקאסל- המוטו שלי הוא It's not about the cases anymore.
בקט- תרשי לי לא להסכים? אבל ממש, ממש לא להסכים?
לא רק שסטנה שחקנית מעולה (ואפנה אותך לפרק Killshot בעונה הרביעית לצורך העניין הזה) אלא שלהפך, אני חושבת שככל שאנחנו מעמיקים לתוך הסדרה, זה לא שמחפשים בה משהו שאין, זה לא שעושים אותה את זה בכוונה, אלא שהיא נפתחת לקאסל באמת, שאנחנו רואים את החיים שלה מעבר למשטרה, שאנחנו מגלים את העבר שלה ואיך היא מתמודדת עם הרגשות שלה לקאסל, בעיניי זה תהליך שמדהים אותי לראות אותו, ובקט מתחבבת עליי יותר ויותר עם הזמן בזכותו. והתסרוקת
טוב, לכל המתמכרים החדשים אני אומרת שכשהשיער שלה משתפר- כל הסדרה איתו... D:

אם את לא מצליחה לפתוח את השרשור (אני מניחה שאת מדברת על המטוגלנים) נסי פשוט ללכת אחורה עם הפורום, זה היה אחד השרשורים הראשונים פה אבל ממש לא מזמן.

shirush3

New member

מה שאני אוהבת בקאסל שהיא כל מה שחיפשתי בסדרת משטרה
הייתי רואה מלא אבל אחרי תקופה הן פשוט היו משעממות אותי והייתי מפסיקה באמצע
וקאסל היא כיפית, היא מצחיקה וקלילה והיא גם יכולה למתוח כמו שצריך

עדושית

New member
ברוכה הבאה!

גם אוהבת את ניית'ן וגם את ספייק!
בחורה כלבבי

מסכימה עם מה שמעין כתבה לגבי בקט.
ואני חושבת שככל שהעונות מתקדמות אנחנו פשוט מכירים אותה קצת יותר טוב, ומתחילים לראות צדדים שונים שלה..
אפשר לראות את זה בעיקר בשני הפרקים שהיו עד עכשיו לעונה 5.

השרשור על ניית'ן עובד לי..
תנסי שוב או את הקישור:

http://www.tapuz.co.il//forums2008/...16&messageid=164275221&pagenumber=1&Archive=0

ellendili

New member
הו עוד סוגדת למעיל החום של מל!

לחלוטין שותפה להערצה לקפטן ריינולדס
.
אני תמיד אומרת שקאסל צריך להשיל כמה קילוגרמים ולעטות במקומם קצת מהקשיחות של מלקולם
.

לגבי בקט אני לא ממש מסכימה...
במשך 4 שנים היא הייתה נתונה להשפעה של הגבר הכי צ'ארמר במדינת ניו יורק, זה לא יכול שלא להשפיע. הל, *עלינו* זה השפיע!.
הוא ריכך אותה עם הקפה שלו והילדותיות שלו והאהבה שלו. לחלוטין IC לדעתי
.

Wah Wah

New member
אין על המעיל החום!

אבל מסכימה לגבי הכמה קילוגרמים. אנ בוחרת להאמין שמדובר בהחלטה מודעת בשביל להקנות לדמות אמינות - הרי מדובר בסופר, כמה רצון יש לו ללכת לחדר כושר?

מצטערת, סתם מקשקשת תגובה בולש#@$ת לחלוטין...
אני מרשה לעצמי יותר מדי בגלל שאני בחברה טובה.

Wah Wah

New member
לגבי בקט

אני מבינה שאני במיעוט
...
אני אנסה להסביר את עצמי:
בעונות 1+2 הדמות שלה היתה של בלשית, די עצית (גנבתי את התיאור מביקורת שקראתי ב-TV.com), שבמהלך עונה 2 הבינה שהיא נופלת שדודה בקסמיו הילדותיים של קאסטל, עד לשברון הלב של הפינאלה.
עונה 3 בנתה בצורה מאד יפה את מערכת היחסים שלהם, בצורה שקאסל מבין לאט לאט שהוא מתאהב בה, והיא מצידה כבר מרגישה ככה אבל מפחדת להפגע.
ואז בעונה 4 היא עברה מהפך, בגלל הטראומה שהיא עברה וכמו שהיא הסבירה לקאסל שהיא לא מוכנה נפשית להיות פנויה עד שלא תשתחרר מתסביך "מי רצח את אמא שלי". אבל זה נעשה בצורה חדה וגם לא הגיונית עבורי. היא כבר יודעת שהוא אוהב אותה, ושהוא מחכה לה ופתאום היא אנטי מוחלט.
בנוסף יש את המהפך הויזואלי שהיא עברה, בין אם זו ההשפעה של הקרבה שלה לקאסל שמשפיעה עליה לטובה או פשוט החלטה של המפיקים להעלות את האפיל שלה. אבל בעיני כרגע היא כבר יותר דוגמנית מבלשית (אבל זה לגמרי אישיו תסביכי שלי).

בקיצור, הבנתי איפה אני עומדת מבחינת דעתי עליה ולא אחפור על זה יותר

לעונה 5 פרק 1 - אהבתי את ההמשכיות, קיבלתי כל מה שרציתי מהפרק פתיחה. חוץ מבעיה אחת - הרגו את הילו אהובי הגלקטי.
בכל מקרה, אהבתי את הכיוון של העונה, שמחתי מאד על הליהוק של הסנטור ואני רצה לראות את פרק 2.

ועדושית - תודה על הלינק, זה סופסוף עובד!!!

עדושית

New member
בכיף

ולגבי בקט- מלבד עונה 1 והשיער המזעזע.
היא נראתה דיי טוב גם בשאר העונות. אולי פשוט החליפו סטייליסט אחרי עונה 2?

(ושיהיה ברור - אני ממש רוצה לדעת מי זה ואיך מגיעים אליו, או לבגדים
)

מה שכן, אני חושבת שהשחקנית ירדה במשקל בצורה דרסטית לקראת עונה 4, אבל שזה עניין שלה בלבד ולא קשור להפקה לדעתי.

Madonna22

New member
לגבי הסטייליסט של קאסל

קוראים לו Luke Reichle ויש לו אתר אינטרנט
http://www.secretsoftheredcarpet.com/
יש לו תוכנית אינטרנט שנקראת Secrets of the red carpet. והוא אירח שם פעם את סטנה ואת טמלה ג'ונס.
הוא זה שבוחר את כל הבגדים וזה ואת אפילו יכולה לקנות את הבגדים של בקט... (למרות שהם ממש יקרים!)

עדושית

New member
וואו!

איזה מלכה את! תודה!

האתר הזה כנראה הולך להיות העיסוק העיקרי שלי בעבודה מחר

Madonna22

New member
לגבי בקט

בקט בעונה 4 לא הפכה להיות אנטי... היא אמרה לקאסל שהיא צריכה זמן כי היא הייתה צריכה להתמודד עם זה שירו בה כי היא יותר מדי התעסקה במקרה רצח של אמא שלה וגם היא שמעה את קאסל אומר שהוא אוהב אותה.
היא רוצה להיות עם קאסל אבל מכיוון שהוא כ"כ חשוב לה היא רוצה לעשות את זה נכון. היא לא רוצה שזה יהיה משהו חולף כמו המערכות יחסים האחרות שהיו לה. היא רוצה קודם להיות שלמה עם עצמה מבחינה פיזית ונפשית. היא יודעת שהמערכת יחסים עם קאסל זה לטווח הרחוק ולכן היא רוצה להשקיע בה....המהפך הוויזואלי לא כזה אמור לשנות משהו רואים פשוט רואים שככל שמתקדמים בפרקים בקט נעשית פחות קשוחה, יותר שמחה ויותר פתוחה מבחינת הרגשות שלה. ודרך אגב סטנה קטיק שחקנית מדהימה!!! מבחינתי אי אפשר לראות את קאסל מבלי לאהוב את בקט
זה פשוט לא הגיוני! עכשיו מתחילים לראות את הצד היותר פגיע של בקט ומתחילים לגלות עוד חלקים באופי שלה שעד עכשיו לא ראינו..

Miss cullen

New member
שלום , קוראים לי בשמי וסיימתי עונה שלמה בשבוע

HELP !!

שמישהו יעצור אותי דחוף.

|קוברת את הראש וחוזרת לעבודה| !! !! !! !! !!

למעלה