שלום רב

ל124

New member
שלום רב

וברכות על הפורום. לפני 4 חודשים ילדתי את בני הבכור והתאהבתי
אני מאוד רוצה להישאר איתו בבית כמה שיותר אבל בעלי לחוץ ומפחד מהצד הכלכלי. אני טוענת שאם נשלח אותו למסגרת ואני אחזור לעבודה נשאר עם משהו כמו 1500 ש"ח ולכן זה לא כל כך קריטי. העניין הוא שאנחנו מאוד מאוד גרועים בניהול הכסף שלנו, כל חודש יורד לנו כ"א גבוה יותר מהמשכורת של בעלי שהיא ממש לא נמוכה. אני כל הזמן מבקשת מבעלי לבטל את כרטיסי האשראי (2) אך הוא טוען שאנחנו חייבים אותם לתשלומים שונים וקשה להיות רק עם מזומן. יש לציין שגם יש לנו הלוואות רבות כך שגם כאשר אנחנו מנסים להצטמצם נקודת ההתחלה שלנו בכל חודש היא בהוצאות גבוהות מאוד. ועכשיו לשאלות: האם כדאי לעשות איחוד הלוואות ולקחת הלוואה גדולה ולשלם פחות כל חודש? האם יש איזשהו טופס שאוכל להיעזר בו לניהול ורישום ההוצאות? אשמח לעוד עיצות תודה

goldy

New member
מז"ט!../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif

את צודקת: מהכרותי עים המעמד הבינוני נוכחתי לדעת שכרטיסי האשראי מגלחים לפחות 90% מההכנסות. אים ההכנסה היא שקל אחד, כרטיסי האשראי מגלחים לפחות 90 אגורות
אני ממליץ לך על כרטיס תשלום מראש: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1856&msgid=107473127 -->קודם מתכננים, לא קודם מוציאים במיוחד אים "חייבים עכשיו בדחיפות". הבעיה היא שככל שההחזר החודשי יקטן כך תרגישי שאת יכולה להוציא יותר (לקחת יותר הלוואות) כי "זה קצת". האים את מבינה את השורה "תשלום 5 מתוך 10"? כלומר שהסכום האמיתי הוא 100 ש"ח ולא 20? מהם התשלומים שאת משלמת על כרטיס האשראי?

למעלה