שלום ! שאלה בקשר לדבלין

Elinor BC

New member
שלום ! שאלה בקשר לדבלין

אני טסה בשבוע הקרוב לדבלין, ושמעתי שיש פסטיבל מוזיקה כל שהוא ביום שבת ה24 לחודש אפשר פרטים נוספים? אני לא מוצאת באינטרנט .. תודה רבה! אלינור =]

jonbaum

New member
לא שמעתי על דבר כזה (אני גר בדבלין)

באיזה סוג של מוסיקה מדובר? איפה שמעת על זה?

כדאי להגיע לדבלין בדצמבר ?ואם כן באיזה תאריך

הייתי כבר 3 פעמים בדבלין אני מת על הערבים בפאבים עם שירי העם הנהדרים .העניין שאין לי כל כך מה לעשות ביום כבר שוטטתי וטיילתי בסביבה כך שמה אתה מציע ?תודה לך מראש .

jonbaum

New member
מה לעשות ביום

זאת שאלה טובה, ותלוי מה מעניין אותך. הנה כמה אתרים עם מידע: www.dublinevents.com www.entertainment.ie www.dublin.ie יש גם שוק חג המולד השנה - הייתי בשנה שעברה והיה מאוד נחמד. יש מידע כאן: www,dublindocklands.ie חוץ מזה הבטיחו לנו אורות חדשים השנה במרכז העיר, משני צדי הנהר, אז אולי גם בזה יהיה מה לראות. אם באמת לא תמצא מה לעשות, תוכל בכל מקרה להתהולל כל הלילה ולבלות את הימים בשינה.

../images/Emo3.gifקודם תודה על העזרה אפנה לכתובות שנתת לי

אבל סיפרתי לך שכבר הייתי 3 פעמים בדבלין ,וחוץ מזה כמה כבר אפשר להתהולל בלילות ?

jonbaum

New member
אני יודע שכבר היית שלוש פעמים בדבלין

ולכן נתתי לך את האתרים האלה, כי בטח את כל אתרי התיירות הרגילים כבר ראית, ולכן אתה צריך לחפש יותר אירועים וכו'.

Elinor BC

New member
כשצילצלתי להזמין מלון , יש אירוע גדול ב24 ,

בגלל זה בקושי הצלחתי למצוא מלונות שלא תפוסים ביום הזה, ומה שכן מצאתי יצא בתעריף מאוד מאוד יקר ללילה ה24 וגם כשגלשתי באינטרנט הגעתי לעמוד של הפסטיבל, אבל שכחתי לשמור אותו, ואני לא מצליחה לשחזר איך נכנסתי אליו :(

Elinor BC

New member
מוזיקה, זה מה שנאמר לנו וגם היה כתוב

באתר יותר מזה אני לא יודעת

Elinor BC

New member
מצאתי

http://www.dublinevents.com/events/festivals/printing-house-festival-25nov7.php http://www.tcd.ie/conferences/

jonbaum

New member
זה לא נראה לי אירוע מהסוג

שימלא את כל בתי המלון, אבל מי יודע, אולי אני טועה.

jonbaum

New member
עד כמה שהבנתי

מדובר בפסטיבל למוסיקה קלאסית עכשיווית שמתקיים בטריניטי קולג' - כמו שאמרתי, לא בדיוק פסטיבל שממלא בתי מלון.

למעלה