שלום, שאלה קטנה

1992hk

New member
שלום, שאלה קטנה

מחר אני מתחילה טיפול הומאופתי. אני יודעת שאסור מנטה במשך הטיפול, אז השאלה שלי.. באיזה משחת שיניים להשתמש? האם רק במשחת שיניים לילדים אין מנטה? או שיש סוג למבוגרים שלא מכיל מנטה? כי אני לא מצאתי.. תודה רבה

1992hk

New member
ועוד משהו ששכחתי

קראתי בכמה מקומות באנטרנט שצריך להמנע גם מלהריח ריחות חזקים במשך הטיפול.. ההומאופת שהכין לי את התרופה לא הזכיר את זה.. האם זה נכון ובאמת צריך להמנע? שוב תודה

ריחות חזקים בטיפול ../images/Emo22.gif

זאת אכן המלצה , אבל זה לא אומר להפסיק לבשל למשל..מדובר בריחות מנטה חריפים, קמפורה למשל הוא סותר לטיפול, ובכלל להמנע משימוש בשמנים אטריים בטיפול.עדיף לא להכנס לבריכת גופרית. אני יודעת שיש מטפלים מעטים שאומרים לא לבשמים , שוב זה בית שמאי.. ואני לא בניהם. הכי נכון לשאול את המטפל שלך . נשמח לשמוע בהמשך נועה שגיא

מנטה בטיפול הומיאופתי

אפשר גם שאלות גדולות, זה בסדר... יש מטפלים הומיאופתים שדורשים להמנע ממשחת מנטה אך לא כולם (בינהם אני) על כן בררי עם מטפלך . רצוי שהמשחה לא תהייה משחת מנטה חריפה. המשחות מנטה הסטנדרטיות הם בסדר. מומלץ לא לצרוך מנטה חריפה בכל צורה. ישנם משחות שינייים נטולות מנטה בבית מרקחת הומיאופתיים וגם בחניות טבע, לדעתי ל" וולדה" יש משחה כזאת. תוכלי להעזר בקישור שבצד שמאל של עמוד הפורום תחת קישורים , בית מרקחת "נאות שושנים" אז בהצלחה ! נועה שגיא
' הומיאופתיה קלאסית noahome @gmail.com.

למעלה