שלום, שאלה

• פותח הנושא al19
  • פורסם בתאריך

al19

New member
שלום, שאלה

הי לכולם, אוקי אז יש לי חתונה עוד מעט (לא לי אבל למישהו הכי קרוב אלי בעולם) ורציתי ממש "לדפוק הופעה" בחתונה שלו, או במילים אחרות, להתלבש ממש יפה. מאז שראיתי את הסרט THE HANGOVER (בדרך לחתונה עוצרים בווגס) ממש אהבתי את הלבוש שBradley Cooper לובש שם בקזינו, (צירפתי תמונה למי שלא ראה את הסרט או שכח) עכשיו לאחר חיפוש מעמיק הבנתי שהבגדים שהוא לובש בסרט הם חליפה עם חיתוך טון אחד של J. Lindeberg כמובן בהתאמה מלאה, ומתחת אליה חולצת משי מכופתרת של Anto גם כן כמובן עם חיתוך והתאמה מלאים. אוקי, כמובן שאני לא הולך לקנות חליפה של אחד המעצבים הכי יקרים שיש ו\או חולצה של מעצב שזה נס אם בכלל הוא מסתכל עליך לקנות אצלו חולצה אני מתכוון לשכפל את המראה רק בהרבה יותר זול. לפי דעתי מה שעושה את האפקט הWOW זה השילוב של משי עם חליפת פסים עדינים שחורה (וכן כמובן שגם ברדלי קופר לא מזיק לזה) אז חשבתי פשוט להתמש באחד החליפות שיש לי בארון, או שאני יקנה אחת. הבעיה פה היא החולצת משי השחורה איפה לכל הרוחות אפשר להשיג דבר כזה ? לתפור במחירים של הארץ יעלה לי לפחוט 700 שקלים אם לא יותר (תפירה של משי) שזה פשוט מגוחך . איפה אפשר לקנות כזאתי חולצה ? מישהו יודע ? זה בקשר לחולצת משי אם מישהו יודע איפה אפשר להשיג חיה כזאתי פה בארץ ... (עדיפות אפילו לפה בת"א) עוד שאלה היא האם יש לכם עוד הצעות בנוגע למראה ? משהו שלפי דעתכם כדאי לשנות ? \ להוסיף ? כעיקרון אני מאוד אוהב את המראה שהכל שחור. פשוט אוהב את זה. המון המון תודה לכל מי שעונה...

Matsman

New member
זה שזה נראה טוב על בראדלי קופר

לא אומר שזה יראה טוב עליך:) כמעט עם כל דבר שהוא ילבש הוא יראה טוב

אני לא כ"כ רואה את הוואו

בסך הכל, חליפת פסים דקיקים בשני טונים של אותו גוון וחולצה שחורה. לא יודעת אם הייתי מחפשת חולצת משי, כיוון שכל חולצה שחורה מבד קצת יותר מבהיק תעשה את הטריק לצרכי צילום.

למעלה