שלום!שאלה

spongeshahar

New member
שלום!שאלה

מישהו יכול להסביר לי על הימורים של wwiner (או איך שלא כותבים את זה חח )... שמעתי מאנשים שמרווחים מיזה די טוב.. אני מתכוונת להימורים של כדורגל(בעיקר) איך מהמרים?! איך מרווחים וכ'ו..! כמה כסף כדי ללשים אים אני רק מתחילה? תודדה מראשש

spongeshahar

New member
מישהו!?בבקשה?!

מקפיצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצה

כל כמה ימים יוצאת תוכניה עם 90

משחקים ואתה יכול להמר בין 3-6 משחקים שלכל משחק יש יחס משלו היחסים הולכים לפי הקושי של הקבוצות קבוצה שהיא פייבוריטית לנצח תקבל יחס יותר נמוך וקבוצה שהיא יותר חלשה תקבל יחס יותר גבוה נגיד שמילאתה טופס אם 3 משחקים אתה צריך לטפוס את 3 המשחקים ואז זכיתה אם נפלתה באחד אז הלך הטור יכול להיות שיש אנשים שמרוויחים אבל זה מאוד קשה והרוב שממלאים ווינר מופסדים ואם אתה רוצה למלאות אז תמלא רק בשביל הכיף ב10 שקל זה מה שאני עושה

spongeshahar

New member
אז שניה תן לי להבין..

לדוגמא יש משחק של (סתם סתם בדימיון שלי) מכבי תלאביב-יובנטוס ומכבי תלאביב ניקראת היותר חלשה ואני ממלא שיהיה 2-3 למכבי נגיד.. ואני שם 10 שקל כמה כסף אני מקבל? ולא הבנתי את הקטע של הטורים בים הזה של ה3-6 משחקים... ותודה שעניתת לפחות יש מישהו שמגיב

לא הבנתה מה שאתה מדבר זה מאץ

זה התוצאה ששל כמה כמה יגמר בכל משחק ווינר- יש לך תוכניה אם 90 משחקים כמו שאתה ממלא טוטו רק כאן אתה בוחר בין 3-6 משחקים ומנחש 1X2 אם מילאתה טור אם 3 משחקים ותפסתה את כולם אז הרווחתה עכשיו הסכום שהרווחתה הולך ככה לכל משחק יש את היחס שלו פשוט אתה מכפיל את היחס של כל משחק שבחרתה ומכפיל בסכום שהימרתה נגיד שמתה 10 שקל הימור על 3 משחקים ובחרתה מכבי תל אביב שהיחס שלה 1.5 מכבי חיפה שהיחס שלה 1.7 ומכבי נתניה שהיחס שלה 2 אז מכפילים 1.5 כפול 1.7 כפול 2 = 5.1 אתה מכפיל בסכום שהימרתה שזה 10 וזכיתה ב51 שקל אם לא הבנתה אוו משהו לא ברור לך יש פורום ווינר וטוטו תכנס ותשאל יעזרו לך

Ybet

New member
אתה מסביר לילד בן 13 איך להמר?

אם הפורום הזה לא יסגר אני אתבע אותו ואת מנהל אתר תפוז. המשטרה כבר מטפלת בכך אבל יש לה הרבה עבודה ולכן הטיפול איטי. מנהלת הפורומים נטע זילברג-כל האחריות מוטלת עלייך. אני אגיע גם לתקשורת ולטלויזיה אם יש צורך.

habub33

New member
הימורים

מה יש לך נגד הפורום ותפסיק לאיים תהיה בטוח שאנשים לא יתחילו להמר בגלל הפורום ההיפך הוא הנכון וראה דוגמא למה שאני כתבתי

Ybet

New member
אתה מסביר לילד בן 13 איך להמר???

המשטרה כבר מודעת לפורום הזה אבל הטיפול הוא איטי מאחר שיש להם הרבה עבודה חוץ מזה. מנהלת הפורומים מה דעתך להפסיק כבר את פעילות הפורום? האם היית נותנת למפיץ סמים לנהל פורום ושייעץ איפה ניתן לרכוש אותם? האם היית נותנת לזונה לנהל פורום ושתעייץ לאיזה זונות ללכת? האם היית נותנת לגנב לנהל פורום ושייעץ היכן כדאי לגנוב? יש לבדוק את קשרייך האישיים עם גורמים עבריינים אלה אולי את מקבלת מהם טובות הנאה?

טוטומט

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחח חחחח עד כמה אנשים יכולים להיות דפוקים... לך לך למישטרה יפסיכודלי

Ybet

New member
טוטומט

צוחק מי שצוחק אחרון... ולפי רמת ההודעות ששלחת בתפוז הפסיכודלי היחיד כאן זה אתה.

adamfbs

New member
תפסיק לפרש את המושג הימור לכיוונך

המושג הימור איננו בפני עצמו דבר רע. לעזאזל. אנשים מהמרים בחייהם על כל דבר, לוקחים צ'אנס אם לעשות דבר ככה או אחרת. ישנם אנשים שבוחרים לנסות להרוויח מזה כסף – זוהי אחריותם, אם אדם בוחר להמר על כספו הוא יודע שמטיבו של המושג הימור הוא יכול לאבד את כספו, כמו כל דבר אחר שאדם יכול להמר עליו – אם לנסוע לירושלים דרך כביש 6 או כביש 1 כדי לחסוך זמן – מטיב ההימור הוא יודע שיכול להיות שהוא ייטעה או שלא יישחק לו המזל. פורום להימורים הינו דבר טוב לכשעצמו, למה? הוא מביא מודעות להימורים ולא משאיר את המודעות בצל לטעויות רבות בהימורים. בניגוד למהמרים ללא ידע על הנושא שיעשו המון טעויות ויפסידו המון כסף לפני שהם יעצרו את עצמם – כאן יש לך מקום שמאפשר לאנשים לחלוק את דעותיהם על הנושא, לקבל מידע, להגדיל את המודעות שלהם לנושא – ובסוף של דבר זוהי אחריותם להיכנס לפורום, להתכתב בו וכ'ו. לא נעשה כאן שום דבר לא חוקי או אפילו בתחום האפור, ישנם פורומים על אלכוהול שיכולים לפתח אלכוהוליזם, ישנם פורומים לסקס שיכולים לפתח אונס וניצול ילדים, ישנם פורומים למחשבים שבעקיפין גורמים לזיהום העולם ביצירת טונות של פסולת רעילה בתעשיית ההיי-טק. כל אלה הנם פירושים אישיים של אנשים לתחום מסוים- כפי שאתה כנראה תפסת גישה מאד נגדית להימורים וכל דבר שמזכיר הימורים ברשת נתפס אצלך כיצור השטן. הבן- אתה במיעוט כאן, למה? לא כי הפכנו לסדום ועמורה, אלא כי אתה עושה פרשנות אינדיבידואלית לנושא- כל עזריך העיתונאים והחוקיים ריקים מתוכן – הם כולם או שגויים או מבוססים על גישה פרטנית- אם אדם בחר לשים את מיטב כספו ואיבד אותו – הוא עשה זאת על דעתו שלו, וזוהי אחריותו. בדיוק כמו אדם שבחר לעלות על האוטו אחרי ששתה ליטר וודקה ונכנס בעץ – זוהי אחריותו. אין כאן גורמי הסתה לרוע או לניצול, הדבר היחיד שיש כאן הינה קהילה שאוהבת להמר בצורה חוקית גרידא שאינה מנצלת שום פריצה בחוק או פוגעת באנשים אחרים ואני ממליץ לך להתפכח- ומהר.

Ybet

New member
adamfbs

מפאת גילך הצעיר וכנראה מחוסר ידע ותמימות שלך אינך מודע לעובדה שאני בא להגן על אנשים כמוך!! שים לב ידידי, אתה רק בין 19-גיל בו בכל מדינה בעולם אסור להמר,וכבר אתה מגן על הימורים כאילו הם העתיד של מדינת ישראל!! פורומים של אלכוהול ידידי,לא באים ע"י לעודד אנשים לשתות ולהתמכר אלא בדיוק להפך מזהירים מפני הסכנות הטמונות בהתמכרות והדרכים לטיפול בהתמכרות לאלכוהול. האם פורום סקס קורא לניצול ואונס ילדים? מובן שלא ולרוב מי שנכנס חותם שהוא מעל גיל 18 וכו.. האם פורום למחשבים קורא לזיהום העולם? מובן שלא התוצאה העקיפה שבדברים לא משנה דבר לענייננו. בפורום זה יש במפורש קריאה ועידוד להימורים שמנוגדים לחוק. מדינת ישראל היא מדינת חוק. מנהל הפורום הנבחר שולח גולשים וממליץ על אתרי הימורים שמנוגדים ופועלים באופן לא חוקי. בנוסף לכך הוא עובד באתר לא חוקי שמפרסם אתרים לא חוקיים אחרים להימורים. המשטרה לא מצליחה לאכוף את כל הנושא הזה. באתרים אלו יש הלבנות כספים ואי תשלומי מס כחוק למדינת ישראל. המועסקים באתרים אלו הם עבריינים שמסתתרים מהמשטרה ומהחוק ופועלים כל הזמן בתחום הצר והאפור ומנסים להתחמק ע"י פרצות וחוסר הגדרות מדוייקות שבחוק. האם אתה adamfbs בעד אנרכיה? האם אתה בעד חיסול שילטון החוק? האם אתה מודע להשלכות שבדבריך? עצה לי אליך -ואני מבין שעקב מחלה אתה לא משרת בצה"ל-לך תלמד באוניברסיטה ותשכיל ותעזוב את השטויות שאתה מנסה להגן עליהם כאן. אתה רק בן 19 ולא מודע לסכנות ולהשלכות בתחום הנ"ל ולפשע בכלל.

adamfbs

New member
הכללה גסה מידי

זאת תהייה הודעתי האחרונה בנושא. אינני לוקח צד בהימורים, אינני מהמר בעצמי כרגע - אך מתוך אובייקטיביות אתה נוקט בגישה מאד תוקפנית לצערי ולאו דווקא מגוננת. באותה מידה שבפורום אלכוהול מנהל הפורום מסקר את וודקה סטוליצ'נייה ובכך בצורה עקיפה יכול לגרום לעלייה בצרכני האלכוהול ובכך בעקיפין להגדלה בתאונות הדרכים בארץ ישראל כך גם משול הפורום הזה לפגיעה העקיפה והמתחסדת. בבקשה הצבע על אתר הימורים אחד שמנהל הפורום שלח גולשים אליו שלפי מדינת ישראל הינו בלתי חוקי. אם ישנם הלבנות כספים ואי תשלומי מס באתרי הימורים כאלו או אחרים - אתה מוזמן לתבוע את אותם אתרים, מנהל הפורום לא מיודע בכאלו דברים וזאת תהייה בגדר הכללה גסה לכלול את כל האתרים באותם דברים- בייחוד כאשר רבים מתוכם נמצאים תחת פיקוח ממשלתי. המשטרה אינה מצליחה לאכוף את הנושא כיוון שהוא חוקי. אינני מגונן על האתר הזה או על אתרי הימורים בכלל- פשוט ברור לי מעל לכל ספק טעותך בנושא והכללתך הגסה. אינני בעד אנרכיה ואינני בעד חיסור שלטון חוק, להפך - ומה שאתה עושה כאן היא דמגוגיה של נושא ההימורים. שמור את עצותייך, העובדה שאני בן 19 אינה הופכת אותך לאבא שלי או למצפון שלי בטח ובטח לא למורה התמימות שלי.

syoav1

New member
הימורים חוקיים

כל ההימורים אותו דבר תמיד הקזינו ירוויח או הטוט או מפעל הפיס לדעתי מה שחוקי בארץ שלנו זו שערוריה בפני עצמה הפיס והטוטו הרסו את המשחק ולמעשה חתכו עת הענף עליו הם יושבים במשך השנים באופן שיטתי הקטינו את הסיכויים לזכות בפרס הגדול על מנת לשמור את הכסף הגדול אצלם ולא לחלק למהמרים שעם השנים הפכו למכורים מי שתומך בכך שרק הטוטו והפיס ישלטו בהימורים גורם בעצמו לכל המצב גם בהימורים עדיף שתהיה תחרות או שלא יהיו בכלל כולל פיס וטוטו רוב האנשים המכורים להימורים שאני ניתקלתי היו אנשי טוטו ומגרדי חיש גד

שחר israbet

New member
אם הוא באמת ילד הוא לא יהמר

אני לא חושב שיש מנהל תחנת טוטו\ווינר שיסכן את הזכיון שלו כדי למכור ווינר לילדים. חלים עליהם אותם כללים שחלים על מוכרי האלכוהול - לא מוכרים לקטינים.

למעלה