שלום שלום

frige

New member
שלום שלום../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

אנחנו בבית. תודה רבה רבה על כל הברכות מחממות הלב, היה לי ממש כיף לקרוא כל אחת ואחת. אז באותו היום שפתחתי את הקזינו, כמה שעות אח"כ כבר ירד פקק הרירי, איזה קטע בדיוק בשבוע 40. הצירים החלו ב-2:00 לפנות בוקר (אחרי פעילות לילית
). בחמש בבוקר עם הצירים הספקתי לאחל לדורון ותומר של יעל ולרינת המון
ליום ההולדת, רציתי לרשום שהתאריך יפה מאוד כי גם אני עומדת ללדת באותו התאריך אבל השארתי את זה בגדר סוד בנתיים. לא אלעה אתכם בפרטים, רק אומר שהעיקר שהלידה עברה בשלום ושכולנו בריאים. הלידה היתה טבעית כמו תמיד אצלי, אפידורל וכאלה מחוץ לתחום. הגעתי לבי"ח עם מיעוט מי שפיר ולא היה הכי קל, הלחץ דם שלי ירד ל- 60/30 וכל הרופאים כבר נכנסו והיה קצת בלגן. העיקר כמו שכתבתי שלכולנו בסוף שלום. עכשיו יכולה יותר מתמיד לאמר בפה מלא שבאמת כמו שאומר השיר, אלוהים נתן לי במתנה, דבר גדול דבר נפלא, אלוהים נתן לי במתנה, את החיים על פני האדמה. והחיים שלי אכן בהחלט שמחה להגיד, יפים, אני מאושרת ממה שיש לי והאושר רק מתעצם כל רגע ורגע. אח, איזה כיף, ההנקה מסתדרת, הריח שלו פשוט מעלף, האחים שלו מקבלים אותו באהבה ובחום רב (לפעמים קצת חונק מדי). אז זהו, עכשיו אנחנו בבית עד... העונג הבא.
לכולם על ההודעות, ה-SMS, הטלפונים. ו... "מה רבו מעשייך אלוהים". הנה המתוקון שעדיין אין לו שם (הברית ביום ג' בע"ה). ככה הוצאנו אותו מביה"ח. אוהבת המון המון שרית

לולי72

New member
שרית - כמו שדפנה כתבה - אכן אירוע השבוע

ובגדול
, נראה לי שהוא דומה לאלי, מתוק אמיתי, פשוט לאכול אותו. את אישה אמיצה וגיבורה, חייבת להגיד לך, כל הכבוד לך על הדבקות במטרה שלך ועל האומץ שלך ועל הרצון הגדול והבלתי מתפשר להיות אמא וההצלחה שלך (ושל אלי) בגדול. מעכשיו והלאה, רק שנראה כאלה תמונות מתוקות ושנשמע רק דברים טובים ושנהיה רק שמחים ומאושרים.

dafgol

New member
שרית אהובתי ../images/Emo23.gif

ושוב
ענקי. אני מתרגשת פה, כל הזמן חושבת על זה שרק לפני רגע עשית בדיקת הריון ולמחרת כשנפגשנו , איך שהסתכלת עלי לפי החיוך שלך כבר ניחשתי לבד
ורק הייתי צריכה את האישור שלך בעיניים
, זוכרת איך בכיתי ושמתי מייד את משקפיי השמש על העיניים כדי שאנשים בסופר לא יראו אותי בוכה מהתרגשות, ואת צחקת עלי
אין לי מילים לתאר כמה שאני שמחה ומאושרת איתך עם אלי והבנים
שתדעו רוב אושר ונחת את וקבוצת הכדורסל שלך
(קיבלתי את המסר
רבה , וזה בסדר, לכן לא צילצלתי כי תארתי לעצמי שגם ככה יהיו לך מספיק טלפונים ניג'וסים ולחץ ואת לא צריכה גם אותי עכשיו בשיחות רגשניות
, נשתדל להגיע אני לא בטוחה שגולן יוכל לצאת מוקדם כי הוא יוצא ברביעי לחופש לקראת החתונה.) אני אדבר איתך מחר בערב או בראשון לפנה"צ כבר, אנחנו עסוקים עכשיו עם השבת חתן מחר וכל הארגונים לחתונה
מוש נראה מתוק כל כך, גם את ברי ורזי הוצאתי מביה"ח עם חליפות כחולות כאלה
שריתו'ש אנחנו כל כך שמחים ומאושרים איתכם בשמחתכם
המון
בריאות אהבה שמחה אושר ונחת. אוהבים
המונתלפים מחבקים
בר רז גולן ודפנה

../images/Emo49.gifמצטרפת לעל האיחולים../images/Emo48.gif../images/Emo95.gif../images/Emo23.gif

לשרית היקרה
כל כך
ו
בשבילך !!! מאחלת ל
רק בריאות ושמחת חיים !!! מכל ה
דניייי

S r 35

New member
שרית הוא כזה מלאך ../images/Emo23.gif

איזה כייף שאתם בבית ושהכל בסדר. תהנו ממנו. מכל רגע ורגע
בהצלחה ביום ג' בברית - שיעבור בבריאות ובקלות (מניסיון - שלי לפחות - יודעת שלנו, האמהות, זה קשה לא פחות...)

למעלה