שלום שלום

BlueyedQT

New member
שלום שלום../images/Emo70.gif

קודם כל תתחדשו על הפורום! למרות שאני לא רואה תסדרה אני מתכוונת לראות תפרק הראשון(!) בעורך מללאא ביום שבת הקרוב... אני יודעת על מה הסדרה, אבל אשמח אם מישו יספר לי בתכל´ס יותר עלייה.. וג´סטין ובריאן הכי הכי יפים

casperit

New member
מה...לספר?

אממ טוב סיפור המסגרת... חבורה של הומואים ושתי לסביות. יש את ברייאן שהוא אחד חתיך כזה שכולם רוצים, בעונה הראשונה הוא לא שם על ג´סטין בעונה הזאת הוא כבר מתחיל להתיחס אליו... יש אחד צעיר ג´סטין שמאוהב בו קשות בפרק האחרון של העונה הקודמת הומופבי אחד-כריס הובס הרביץ לו והיה לו איזה משהו ויש לו בעיה איפושהו במוח שגומרת לו למשהו ביד... או משהו כזה הוא נורא אוהב לצייר. יש את מייקל שהוא אחד שאוהב מאוד מאוד קומיקס, הוא די מאוהב בברייאן שהוא החבר הכי טוב שלו... היה לו חבר לתקופה ארוכה מאוד אבל הם נפרדו בסוף והוא חזר לפיטסברוג (מה קרה למילה?) יש את אמט שהוא הומו כזה לפי הסטריאוטיפ הומואי כזה... יש את טד שהוא נורא נורא משעמם ופיטרו אותו מהעבודה בגלל שהוא הסתכל באתר פורנו למרות שכולם בעבודה הסתכלו.. בגלל שהוא היה הומו... אממ יש את לינזדי ומלאני שהן לסביות, שיש להן תינוק.. ואממ יש את אמא של מייקל ואממ כל מיני זהו בקיצור... יעל יעל

BlueyedQT

New member
אממ... מעניין ../images/Emo176.gif

אני אצפה בפרק אחד ונראה..
ותודה על ההסבר!

שכחת משהו...

לינדסי מכירה את בריאן מהאוניברסיטה והתינוק (גאס) שהיא מגדלת עם מלאני הוא של בריאן בריאן ומייקי מכירים מגיל 14 אה כן ויש גם את דאפני שהיא החברה הכי טובה של ג´סטין. ויש את ויק שהוא דוד של מייקי והוא חולה איידס. ויש את אמא של ג´סטין(ג´ניפר) שהיה לה תפקיד חשוב בעונה הראשונה שהיא רק גילתה שג´סטין הומו אבל בעונה הזאת היא קצת נעלמה... נ.ב ברוכה הבאה!!!!!!!!!!!!

רינת4

New member
מה, אתם

אומרים לי שלא ידעתם שגאס הוא הבן של בריאן? לא נראה לכם מוזר שלינדזי כל השמן מביאה לו את גאס, כמו למשל... במצעד הגאווה? כשהיא אמרה: "שמעת, חמוד? אבא קרא לך מותק!". וד"א: אני לא שונאת אף אחד בסדרה, חוץ כמובן מאת כריס הובס. טד- אותו אני הכי פחות אוהבת מהדמויות, אבל צריך אותו בכל זאת. לא הייתי מוותרת על אף אחד!!! הפרק הבא: אחד הפרקים הכי יפים! אל תפספסו! ואפילן תקליטו- זה ממש חובה!!!

לא לזה התכוונתי...

התכוונתי בקשר לאוניברסיטה.. על הילד אני יודעת.. גם אני לא הייתי מוותרת על אף אחד בסדרה... ממש לא..

BlueyedQT

New member
עכשיו כולם יודעים! ../images/Emo13.gif

ותודה אבל ,עד שאני לא אראה זה, לא עוזר לי כי ,אני לא ממש יודעת מי אלה הדמויות...

למעלה