שלום שלום

junior gong

New member
שלום שלום

יש פה מישהו שמתעסק עם מוסיקת רגאי??? :))))) אני אנסח את זה יותר מדוייק, אני מחפש בחור, מעל גיל 26-28 מאיזור חיפה, שיודע לעשות דאנסהול רגאי טוב, אני מדבר על לכתוב מילים ולשיר, סגנונות של שאן פול, או ג'נטלמן, או ג'ה קיור, מה שקורה זה שבעצם נמאס לי לכתוב לשיר להפיק ולהקליט הכל בעצמי, אני רוצה שותף תותח, יש לי רידים די חזק בזמן האחרון שאני רוצה להפיק עליו טיון, ויהיה נחמד לשחק עם זה פינג פונג עם עוד מישהו וליצור משהו שיכול להרקיד, כמובן הכל בפאטואה, השיר הולך להיות מושפע מג'נטלמן בשיר LEAVE US ALONE, עם כמובן להכניס את הביטוי האישי והמסר האישי, אם יש פה בחור שמוכן לפרוייקט או שאתם מכירים אחד כזה, אשמח אם תצרו קשר, יהיה נחמד גם לשמוע משהו שהוא עשה לפני זה. יש איפה להקליט, הכל מסודר, יש לי אולפנון בבית בחדר שלי ושם אני מקליט הכל, אז יאללה חבר'ה, אשמח אם מכאן ייצא צמד דאנסהול רגאי ישראלי מצליח, לי יש כמה התנסויות בינתיים, וזו לא הרמה שאני יכול להגיע אליה, בעזרת שותף טוב ומילים חזקות אפשר לעשות הרבה יותר טוב, מי שרוצה לקבל טעימה שיכנס ליוטיוב וירשום MIKE HANNA אז יאללה, בואו נעבוד על הרכב רציני

junior gong

New member
כן כשף

מוזר לי שרק את התייחסת למה שכתבתי, כנראה לא קיים כאן מה שאני מחפש, חשבתי כולם כאן נותנים בראש ברגאי, על כל מקרה נמשיך לחפש :)

הצבת רף גבוה מדי מייק, אין ספק

לכן אני אישית לפחות לא הגבתי. אני בן 21, מאזור השרון, יודע לעשות רגאיי דאנסהול (מקווה שטוב), כותב מילים ושר. הייתה לי להקה נהדרת שכרגע לא פעילה בגלל צבא ובגלל עוד כל מיני סיבות. שותפות מלאה נראה לי יהיה בעייתי משהו, אבל קומביניישן פה שם בכיף למה לא :) מקווה שעזרתי, או שלפחות התעודדת קצת ואתה לא חושב שכולם כאן אדישים ולא נותנים בראש ברגאיי. מוזמן להגיב כהבעת תודה גם לשרשור העתקות שפתחתי...

וואלה אני לא מתעסקת עם המוזיקה עצמה..

אני גם לא מהצפון, אז הרגשתי שזה מיותר לענות לך על זה. ובפאנן הרגשתי לנכון לשאול אם זה אתה שהעלת קטע.. אני אשמח לקישור שוב..

SaBaGMaN

New member
יו מייק

אני זוכר שדיברנו איזה פעם וגם שיגרתי לך כמה רידמים. בכל מקרה יש לך אפשרות לפרסם את החומרים שלך בעוד קהילות וירטואליות כמו האתר הרשמי,פייסבוק,מייספייס ועם קצת השקעה בפרומושן אתה יכול להגיע ללא מעט אוזנים ולצור המון קשרים.. אמרתי את זה כבר פעם,יש פוטנציאל! רק תקדם את זה...יש לי המון כבוד לפורום הזה,אבל יש לך עוד מאה ואחד מקומות חוץ מתפוז ויוטיוב bless

vigiman

New member
מתעסק

כל יום אחי ,אני כותב ושר בפאטווה (ועברית) מלחין ויוצר רגאיי, רק צעיר מהגילאים שאתה מחפש ומאיזור השרון,אבל אני אשמח לשיתוף פעולה כלשהוא אם אתה בענין,גיל זה מספר, יותר חשוב מי הבנאדם ומה יש לו להציע, ויכול להיות מענין דווקא ובכל מקרה - בהצלחה נשמע ממש מגניב מה שאתה מתכנן ומהדברים ששמעתי שלך פה (הטיון עם אלעד, וגם דברים ששמת מזמן על האיסטנבול רידים ועם בית בערבית) גם יש המון פוטנציאל מבחינת קול סקילז וליריקה ,ביג אפ =]

למעלה