שלום
צריך עזרה

שלום ../images/Emo13.gif צריך עזרה ../images/Emo101.gif

שלום לכולם... אני ביום חמישי מתקלט במסיבה של כיתות ה´
עכשיו ביקשו ממני סלסה... עכשיו אני לא מבין בזה בגרוש
למרות שאני יודע לרקוד
עכשיו רציתי שתמליצו לי על שירי סלסה טובים ועדיף חדשים
המון תודות
דודי

±Cool Girl±

New member
אני יכולה לנסות..../images/Emo66.gif

אני אנסה להתאים שירים לילדים בכיתה ה´... Asa de Aguia - Pit Bull Netinho - Oh Milla Asa de Aguia - Danca do vampiro Axe Bahia - Olha a Onda Carambaxe - swing do bum Axe Brasil - Danca do Ventre Ivete Sangalo - Canibal Projecto Uno - Latinos DLG - Magdalena, mi amor ivete sangalo - de ladinho DJ Laz - Kiki Ri Bu King Africa - La Bomba חלקם ממש לא חדשים (בומבה לדוגמה) אבל אני חושבת שילדים בכיתה ה´ יהנו מהם... ו.. אני מקווה שכתבתי אותם נכון.. אממ כדי להגיע לרשימה דיי מספקת של שירים נוספים (ורובם כן חדשים) אתה יכול ללחוץ כאן... מקווה שעזרתי אורטל

Lechko

New member
תפרט בדיוק מה אתה רוצה...

למשל זו שענתה לך לא כתבה אפילו שיר סלסה אחד בתוך הרשימה. אם אתה רוצה ריקודי שורות, זו אחלה רשימה, אם אתה רוצה שירים שיותר דומים לסלסה אבל קצת יותר קיטשיים בשביל כיתה ה´ אני בטוח שנוכל לכתוב לך כמה כאלה. אלכס

חוצמזה אפשר להסתכל גם בטאג ליין...

השורה שרצה למעלה.. יש שם רשימות גדולות של שירים
תסתכל שם...

i l0ve u

New member
לפי דעתי..

לפי דעתי..תשים להם שירים כמו בומבה זה אומנם לא חדש אבל זה הולך.. הייתי לפני כמה ימים במסיבה של כיתה ה´ {הייתי אצל חברה ולאחותה הייתה מסיבה}ותאמין לי הריקודי שורות האלה שברשימה {למרות שבשמות אני לא מכירה אף 1 חוץ מבומבה..} הם הכי טובים לגיל הזה!!! הם לא רוקדים סלסה מקצועי ובגלל זה לא צריכים שירים כאלה... הבנת??? זהו...

למעלה