שלום

שלום ../images/Emo13.gif

אני חדשה בפורום, נכנסתי לפה במקרה כי חיפשתי פרטים על פסטיבל אירלנד של השנה (לא מצאתי כלום, כנראה שזה עוד לא היה). הייתי בפסטיבל גם בשנה שעברה ובשנה לפני, ובכל פעם אני מביאה איתי קצת יותר אנשים. אני הדר, בת 17.5 מהרצליה, ואני מאוד מאוד אוהבת את אירלנד ואת כל הקשור בה מאז כיתה ח' בערך, או לפני. תמיד חלמתי לטוס לשם ואני ממש מקווה שהשנה אני אטוס, כטיול-לפני-צבא שאני מתכננת. קראתי פה קצת, ואני חייבת להודות שאני מקנאה באלו שגרים באירלנד וכל אלו שהיו שם (בערך כולם פה) ואני מקווה שאתם ממש נהנים/נהניתם.
אני גם מאוד אוהבת מוסיקה אירית, אני מוסיקאית בעצמי ועד השנה שרתי בערך כל סגנון מוסיקה אפשרי חוץ ממוסיקה אירית (פופ, רוק, הרבה מוסיקה קלאסית וגם קצת ג'אז בשנה האחרונה) אבל לאחרונה סוף סוף הגשמתי חלום, יחד עם החבר הכי טוב שלי והקמנו מן להקה אירית מגניבה כזאת P: אני לא פה כדי לפרסם אותה, במיוחד כי היא עדיין בחיתוליה. אני פה פשוט כי אירלנד זה המקום שאני חולמת עליו, ושהיום כשהיה לי יום ממש רע והחלטתי לחפש דברים על אירלנד נכנסתי לפה ופתאום נרגעתי לגמרי, כי פשוט רגוע פה. אז היי

Ice Age

New member
ברוכה הבאה

אירלנד באמת מקום מדהים. לא צריך לקנא, אפשר לנסוע לטייל ולחזור - גם אצלנו בארץ אחלה.

Ice Age

New member
תלוי הוספת תגובה לאיזה הודעה...

צריך לפתוח את ההודעה שאליה את רוצה להגיב ושם ללחוץ על הוספת תגובה.

Robin Sparkles

New member
היי!../images/Emo13.gif

אני כרמית בת 17 וחצי. אין כמו מוזיקה אירית
גם אני מתכננת לטוס לאירלנד לפני הצבא ואני כ"כ מקווה שזה יקרה
בינתיים נראה לי שיש סיכויים די גדולים..רק נהשאר לחכות

איזה כיף ../images/Emo6.gif

כבר התחלתי לחסוך לטיול, אבל כרגע אני עומדת לסיים לשלם על שיעורי הנהיגה ואני כבר לא עובדת בינתיים (יש לי בגרות בתאטרון בעוד חודש, הפקת סיום, אז יש לי אינסוף חזרות והחיים שלי עמוסים מדי כרגע לעבודה - אחרי הבגרות זה יהיה יותר קל) אז ככה שהחיסכון יידחה במקצת
גם יכול להיות שאתגייס מוקדם, ואז זה לא בטוח יצא... אבל הטיול הזה ממש חשוב לי, אז אני מאמינה שאני אגרום לזה לקרות
לְמה את מחכה?

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifאני רק אגיד לכן דבר אחד

שבע שנים חיכיתי לטיול לאירלנד. אם מישהו יגיד לכן שלא כדאי כבר לסוע כי יש לכן ציפיות גדולות, אל תקשיבו!! כגודל הציפיה שהייתה לי, כך גודל ההנאה. שווה כל שקל ושקל.

Robin Sparkles

New member
ככה אמרו לי..

ואני מסכימה עם מה שאמרת.. אני לא חושבת שאפשר להתאכז ממשהו שמחכים לו כ"כ הרבה זמן.

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifאפשר להתאכזב...

אבל כנראה שאירלנד זה כבר סיפור אחר. לפחות ככה זה היה מבחינתי.

גם לי אמרו ככה.

המון אנשים ששומעים על כמה שאני אוהבת את אירלנד שואלים אותי "מה יש לך לחפש שם? משעמם שם ואין מה לעשות. את סתם תתאכזבי." ואני לא יודעת אפילו איך להסביר למה אני כל כך רוצה להיות שם... אבל אני יודעת שאני אהיה.

למעלה