שלום!

your-destiny...

New member
שלום!../images/Emo13.gif

שלום
אני דנה, חדשה כאן
אני מאוד אוהבת לצייר, על המחשב וגם ביד, אבל אני מעיזה להראות רק את הציורים שאני עושה בעזרת המחשב.
בזמן האחרון (כמה ימים) התחלתי להתעסק עם Vector Art.
העבודה שמצורפת, היא לא Vector אלא רק ניסיון למשהו דומה. לפני שידעתי איך עושים Vector, ניסיתי לעשות ציור בעזרת כלי הלאסו. וזאת התוצאה.
הציור השני (שאני אצרף כתגובה) עשיתי כבר כ Vector נורמלי.
אני מאוד מאוד רוצה ללמוד, וכמובן להשתפר! אני אשמח לכל תגובה!
ותודה לנגה שהפנתה אותי לפורום...

roychu

New member
ברוכה הבאה(זה משפט שלי!) ../images/Emo163.gif

אהבתי מאוד את האילוסטרציות שלך! ויחסית לאילוסטרציות דשות הן נהדרות! יש משהו אחד שהפריע לי... בראשונה(כריסטינה אגילרה??) הריסים קצת עבים מדי... אבל חפיף עם הזמן ואימונים, ועם כשרון כזה בטח תגיעי לרמה של אוגס(הדגול/ים)! אז.. זהו, נשמח לראות פה עוד עבודות שלך, ותתאקלמי מהר
מצרף פה משהו חדש, מזהים מי זאת?

genotip

New member
מה??

הבחורה ממש מפורסמת?? יש לי אותה באיסיקיו.. דיברתי איתה כמה פעמים.. חשבתי סתם מעצבת... אני בשוק :-O

אחחח...

תמיד אהבתי את הסגנון של הקריקטורות היפניות (הכוונה לאתר של אוגס).... בקשר לאילוסטרציה של your-destiny... (הראשונה). האישונים שלה די גדולים ושחורים! וגם האף שלה קצת רחב (יכול להיות שככה זה במציאות , לא ראיתי את התמונה שמשם לקחת את ההשראה שלך). אבל באמת יחסית לחדשה בתחום זה פרפקט!

your-destiny...

New member
תודה../images/Emo9.gif

רוי- זאת לא כריסטינה אגילרה
והנה עוד עבודה. סיימתי אותה עכשיו.

roychu

New member
יש! פורום צבעוני! ../images/Emo163.gif

סופסוף העיפו את הבדיחות הלא מצחיקות של הבירות... בקשר לעבודה, מצויינת! אין לי יותר מה להגיד... תמשיכי ככה!

dtomer

New member
למי שרוצה לראות הת הפורומים...

כמו שהם היו לפני החסויות, שיכנס דרך MSN. וזה גם פחות מכביד על הזיכרון של המחשב (עם כל הפלאשים)
... מזל טוב על הפורום החדש
, תומר

your-destiny...

New member
ממממ שוב תודה../images/Emo9.gif

ואני ממש רוצה להשתפר אז אני חייבת אתכם שתגידו לי במה, ומה לתקן!
אוקיי ולסיבה העיקרית של ההודעה...
היום, התקנתי 2 תוכנות על המחשב Mecromedia Freehand 9 Adobe Illustrator 9 אני נכנסתי למדריכים שיש בקישורים, אבל זה לא הסביר לי בדיוק איך לעבוד עם התוכנה (שם מדובר על freehand). אולי יש לכם אתר הדרכה, או הכרה לתוכנה שיכול לעזור לי?
או יותר טוב, מישהו מפה משתמש באחת מהתוכנות האלו והוא מוכן לעזור לי?
אני משערת שאלו לא הגרסאות הכי חדשות שיש לתוכנות, אבל הן עדיין שוות משהו נכון?

למעלה