שלום

שלום ../images/Emo13.gif

אני ערני הכהן. בן 30 רווק אחיין שלי השמיע לי דיסק של בלינק מאה שמונים ושתיים הוא היה בצבע מראה עם 3 עיגולים בצבעים של רמזור עליו רציתי לדעת איך קוראים לו, כמה הוא עולה, ואיפה אני יכול למצוא אותו. (אני מקווה שהגעתי לפורום הנכון)

Emo Kid

New member
../images/Emo214.gif 14.

אני יודעת שזה מקום ציבורי וכל זה.. אבל לא נעים לי להיות באותה "חברה" עם אנשים כל-כך גדולים מהגיל שלי.. אני נאלצת לעזוב את הפורום. מצטערת.

Emo Kid

New member
../images/Emo214.gif מיי.. זאת אני.

שחר[!!] אמ.. אני רצינית. אין לי חשק כבר להיות פה.. כל-כך מת פה עד שאנשים משועממים בני 30 נכנסים לפה! וזה מעצבן..

m i c k e y 15

New member
Take off Your Pants and Jacket

אממ אולי בחנויות מוזיקה כמו טאוור רקורדס.. או שאתה יכול להזמין..

בואי הנה מה את מדברת

את ביכלל לא בפורום וגם ילד אתה לא מגיע לקרסוליי עם השיר בלינק וואן אייטי טו ששלחתי להם אין אין אתה לא יכול עלי

Emo Kid

New member
../images/Emo214.gif אתה לא גדול מידי..?

לפורום שהגיל הממצוע בו הוא 15-17.. והגילאים של מי שפה זה בין 13 ל-19.. אני חושבת.. וזה גם המון..

מתוקה,

כל עוד השם של הפורום הוא לא "עד גילאי 19" מותר לי גם מותר להיות פה. מה ביצעת פה עכשיו בהודעה הזו זו פגיעה חמורה בציבור בחיבורי רשת ואם לא הייתי בנאדם נחמד הייתי מתלונן בפני האנשים בתפוז ומסגיר אותך. פשוט זוועה הנוער הזה.

may90

New member
שלום ערני הכהן

אני מאי אידי בת 16 רווקה XDDD תבורך

GC 4 EVER

New member
אמממ...

ואם אתה מכיר את פיקולו בנהריה...זה מקום מומלץ...אגב אפשר להזמיר חולצות

FairY ZoNe

New member
הקפצה נוראית

סליחה! אבל מאיפה אפשר להזמין חולצות :0 אני מרגישה בורה כל כך! אני אוהבת את בלינק! אבל יש לי פוסטר אחד מיסכן שלהם ובזה זה מסתכם בערך.. כן כן זהו ודיסקים. KILL ME SLOW

למעלה