שלום!!!!!!!!

annafff

New member
שלום!!!!!!!!../images/Emo13.gif

אפשר להיצתרף? אני אנה ואני חולה על רגאיי!!!!!!!!! אני שומעת המון רגאיי גם בזכות עצמי ובעיקר בזכות ההורים...... אני שומעת עוד דברים חוץ מרגאיי אבל זה העיקרי... אני מתה על בוב מארלי!
עכשיו אני שומעת המון את הדיסק החדש של "סטריוטייפ" וחורשת על קט סטיבנס והרד הוט צ'לי פפרז...... זהו מקווה להישתלב מהר כי אני לא הכי מבינה בזה אבל אני אשמח ללמוד על רגאיי וכל מה שקשור לזה..... אני לא שומעת או מכירה להקות ישראליות טובות ואני אשמח אם תמליצו לי כי ההליכה להופעות חרסרה לי מאוד ח.... זהו! אנה

נסיעה טובה! ../images/Emo73.gif

ברוכה הבאה, אני גיל ואני מקווה שבהקדם האפשרי תלמדי אצלנו מה זה רגאיי...

annafff

New member
ח... תודה! ותאמיני אני יודעת טוב

מאוד מה זה רגאיי ההורים שלי חולים על רגאיי ואמא שלי בכלל..... היא הכירה לי את כל הגדולים.... אבל כן אני שומעת עוד דברים חוץ מרגאיי ח... אבל אני הכי אוהבת להקשיב לרגאיי טוב זה עושה לי טוב על הנשמה ח... יש עוד מלא להקות שאני אוהבת אבל אם אני אתחיל לכתוב את כל הרגאיי שאני שומעת זה לא יגמר כל כך מהר...

תאמין*

עם כל הכבוד כנראה שלעולם לא תהיה לנו רמטכ"ל נקבה, ורב אלוף הפורום הזה הוא אני...
אז את בטח לא צריכה הסבר מי אלה הגלדיאטורס, נשמח לראות גם אותך באחת ההופעות שלהם בארץ בחודש הבא :)

annafff

New member
כן תיקנתי את עצמי שתי דקות לפניך ח.

וברור שאני יודעת מי הם!!!!! אני כבר לא יכולה לחכות להופעה!!!!!

bugman5

New member
אני שואל את עצמי מה זה ה- ח..ח..

בתחילת כל הודעה? האם זה עניין כזה שאנשים בגילי כבר לא יבינו לעולם?

annafff

New member
כן זה דבר אידיוטי שהתרגלתי עליו עם

השנים..... אני מנסה להיפטר מיזה זה כבר ממש מעצבן!
מה לעשות שמדברים מגיל 10 (בערך לא זוכרת...) באייסיקיו ודברים כאלה מתרגלים לשטויות מהסוג הזה.... אבל זה אומר על "צחוק קטן" ואני אוהבת לצחוק.... סתם אם זה מפריע אני אפסיק...

K C

New member
איך שכחתי את קבלת הפנים ../images/Emo8.gif

How R U Doing?

JamicaniT

New member
ממליצה לך על -

בטח שאבוא, אין לאן לברוח, את, בקיצור את כל הדיסק הראשון. :)

K C

New member
עוד יום עם דין דין אביב

ואיך שלא.. עוד הרבה וגלעד משוטי הנבואה

למעלה