שלום

Sweety Shiri

New member
שלום ../images/Emo13.gif

קוראים לי שירי ואני מדריכה בתנועת נוער, בצופי- ים, אנחנו חלק מתנועת הצופים רק שאנחנו בנוסף לפעולות חברתיות רגילות, גם מפליגים. חשבתי על רעיון ממש מגניב, לעשות פעילות של יומיים לשכב"ג בסימן "הישרדות". אני צופה בסדרה רק לעיתים רחוקות, כשיוצא לי ואני נהנית ממנה מאוד. במסגרת הפעילות חשבתי לשלב משימות דומות לאלה הניתנות בתוכנית, אשמח אם תוכלי לעזור לי ברעיונות למשימות משום שלא יוצא לי לצפות בסדרה המון. תודה מראש, שירי

Volldemort

New member
תמיד את יכולה לעשות מכירה פומבית

לתת לשכב"גיסטים כסף של מונופול, ו"למכור" מוצרים. את יכולה גם להשתמש במשימת אכילת דברים מגעילים (שהם מחולקים לשתי קבוצות, בכל פעם אדם אחד מכל קבוצה מגיע ואוכל משהו מגעיל- שוקולד עם מלפפון חמוץ וכו'- והאדם הראשון שמסיים מכל קבוצה מזכה את קבוצתו בנקודה. בסוף סופרים כמה נקודות יש) לא עולים לי עוד רעיונות (יש כ"כ הרבה משימות שקשה לבחור...). את מקסימום יכולה להיכנס לאתר www.cbs.com, להיכנס לאחד העמודים של עונות הישרדות, למדריך הפרקים=> ויש שם פירוט של כל פרק ופרק והמשימות שלו.

רעיונות למשימות

1) יש 2 משימות שבנויות על הדבר הזה ואת יכולה לבחור כל אחת מהם. הראשונה זה סגירת מרובעים, השנייה זה הפיכת שטחים. הסגירת מרובעים מצריך הרבה מאוד מקלות, לכל אחד יש אפשרות להעביר חבל בין 2 מקלות ולסגור פאה, והמטרה שלהם זה לסגור כמה שיותר ריבועים. השנייה זה לקחת כמה פלקטים, לצייר עליהם סמל, לחתוך אותם, ולהציב את הילדים עליהם. בכל צעד שהם זזים (שזה צעדי מלך בשחמט) הם הופכים את הקרטון שעליו הם עמדו. לאט לאט לא ישארו יותר מקומות והמנצח יהיה זה שיהיה לו לאן ללכת. 2) פאזל בקבוצות. מפצלת את האנשים לזוגות ומכסה את אלה שעובדים על הפאזל. אלה שבלי כיסוי על העיניים מדריכים אותם מה לעשות. 3) לתת לכל אחד צלחת וצבעים, שהם יקשטו את הצלחת וירשמו את השם שלהם עליה, להניח את הצלחות בתור קליעה למטרה וכל אחד בתורו מנסה להוציא את המתחרים האחרים בכך שהוא יזרוק כדור טניס ממרחק מסוים וינסה לשבור את הצלחת של אחד המתמודדים. זה אמור להיות אתגר כיפי. 4) לקחת מין קלף, לשרוף אותו קצת, לכתוב עליו בכתב מראה (קחי מראה למקרה שאת מסתבכת) שהאוצר שלהם קבור 3 צעדים ימינה ו6 צעדים שמאלה מהעץ זית. הם אמורים לפענח מה רשום, למצוא את הנקודה ולחפור את האוצר שלהם החוצה. אם תצטרכי עוד, אשמח לעזור.

למעלה