שלום

../images/Emo9.gif../images/Emo29.gif

אממ.....האקווריום שלי נוזל
אני לא יודעת למה/איפה/ממה/איך/מתי בינתיים רוקנתי אותו וסגרתי את הבאסטה אבל אני רוצה אותה בחזרה

Suikun

New member
זה עוד לא קרה לי

ובתקווה גם לא יקרה. תנסי למלא קצת מים ולנסות לאתר את מקום הדליפה. אם כן תאתרי, תסתמי את החור עם דבק מיוחד לכך. אם החור גדול מדי/את לא מצליחה לאתר, אני חושב שהגיע הזמן לקנות אקווריום חדש..

wiz

New member
לדעתי כדאי לקנות אקווריום חדש.

ברגע שההדבקות נהרסות, אי אפשר לחזות מתי מי האקווריום יחליטו "לעבור" לסלון... מיכל חדש של מטר (150 ליטר) אפשר למצוא ב-250-300 ש"ח. לדעתי זה מחיר שאפשר ורצוי לשלם בשביל השקט הנפשי.

vasp

New member
איפה יש אקוואריום של מטר במחיר כזה

250 300 ש"ח לאקוואריום של מטר , בטח לא איכותי ? אם כן איפה יש כזה ?

אההההההההההה-תגובה לשניכם../images/Emo29.gif

אתה רציני???????? אין אפשרות לתקן את זה???? הבעיה היא שאין לי קבלה או משו מהחנות..ככה הייתי הולכת אליהם ומבקשת שיתקנו או החזר כספי..אבל לא חשבתי שיהיו בעיות
לא הבנתי את גודל האקווריום שציינת. יש לי כרגע אקווריום קטן כי הוא בחדר שלי. ואתה אומר 300 שקל זה רק לאקווריום?בלי דברים נלווים? כי בעצם מה שחסר לי עכשיו זה האבנים הקטנות האלה למטה והאקווריום עצמו(אם אני ארצה לקנות חדש) אז זה עדיין אותו מחיר? דווקא שלי עם אביזרים נלווים עלה פחות מהמחיר שנקבת
ויש לי חמצן וקישוט (
).. דגים גם צריך בעיקרון...חחח...רצוי בכל אופן
כי זה..הממ...די יקר האמתי 300 שקל לאקווריום
אז אין מצב לתקן שיהיה כמו חדש? ותודה!

Suikun

New member
הדוגמא שהוא נתן

300 שקל לאקווריום 150 ליטר והוא בטח התכוון לאקווריום בערך באורך מטר. לך יש אקווריום קטן- ככה שסביר להניח שהוא עולה הרבה פחות. מה שאומר, שתוכלי לקנות עוד אקווריום קטן גם בפחות. אקווריום חצי מטר בטח עולה בסביבות ה100-150 שקל.

אההה...../images/Emo29.gif

אז צריך לקנות אחד חדש אני מבינה..
אוף..איזה באסה.....
תודה בכל מקרה

למעלה