שלום
רק היום גיליתי את הפורום הזה

Queen From Mars

New member
שלום../images/Emo70.gifרק היום גיליתי את הפורום הזה

הייתי רוצה לקבל כמה טיפים אם אפשר אני לומדת נהיגה כבר כמה חודשים ניגשתי ל-3 טסטים ובכולם נכשלתי שבוע הבא אני ניגשת לעוד טסט והייתי רוצה לדעת אם יש לכם עצות לאיך להירגע לפניי טסט
ואיך להימנע מטעויות נפוצות וטיפשיות
מראש

אילונוש

New member
אוקיי,

אני יכולה לנסות לעזור לך כי גם אני נכשלתי ב 3 טסטים ואת ה 4 עברתי אני ממליצה לך לא לחשוב על הטסט המתקרב יותר מידיי כי כמה שתחשבי תילחצי יותר. בזמן השעור שלפני הטסט תהיה רגועה ולא הורא אם תקבלי ברקסים והכל, כמה שיותר טעויות תעשי בשעור שלפני תזכרי יותר טוב את טעויותייך לטסט. בטסט תשתדלי להיות ראשונה (אבל על תתעקשי.. שהמורה או הטסטר יחליט) כי ככה תהיה פחות לחוצה כי תצתרכי לנסוע עוד 20 דקות עם מישהו..מצד שני יכול להיות שעדיף לך להיות שניה כך תלמדי את הטסטר יותר טוב... אבל יש לי הרגשה אישית שהמורה כאשר שם מישהו להיות ראשון הוא מביא מעיין רמיזה לטסטר ש"זה" התלמיד שצריך לעבור כי הוא כבר טוב.. תנסי להתרכז כמה שיותר בזמן הטסט.. תעשי הכל מושלם, ותחשבי שאת יודעת הכל, למדת כבר את כל מה שאת עושה ועשית את זה מליון פעם בשיעורים.. בהצלחה!!

pompii

New member
אני לא חושבת שזה..

רק טעויות טיפשיות זה הרבה מזל וגם תלוי איך הטסטר מרגיש באותו יום ואם בא לו להעביר או לא.... תכלס אם ניגשת ל3 טסטים אז את בטוח יודעת לנהוג בסדר אין סיבה שלא תעברי, אל תילחצי ובהצלחה

Queen From Mars

New member
../images/Emo51.gif ../images/Emo13.gif

המורה נהיגה שלי נורא מתוסכל ובטסט ה-1 וה-3 היה לי את אותו טסטר ונראה לי שהם לא יעבירו מישהו שהם כבר הכשילו בעבר... ובאמת יש לי בעיה של התרגשות "קלה" לפני הטסטים...הציעו לי לקחת כדור הרגעה לפניי

עזבי אותך מכדורים...

תהנהגי בחופשיות...לפעמים טסטרים שמים יותר לב לקטע אם את רגועה או לחוצה...יש כאלו שנוסעים בלי טעויות אבל הם כל כך לחוצים שזה יכול להשפיע על הטסטר...תרגעי, אל תגעי בשום כדורים, אל תעשי מזה עניין גדול..תשמעי מוזיקה לפני זה מאוד משחרר...

להירגע, ולנהוג טוב

אם תפרטי על מה נכשלת בטסטים הקודמים זה גם יעזור. אבל הכי חשוב זה לנהוג רגוע. קחי נשימה עמוקה ותחשבי שהטסרטר הוא בנאדם שרוצה לסוע למקום מסוים. תאיצי בעדינות, תתרכזי במיוחד בשילוב של הקלאץ', תנהגי עם חיוך ותחשבי כמה כיף יהיה כשתעברי את הטסט. הכי טוב הוא שבקטעים ישרים במהירות קבועה שבה צריך רק ללחוץ על גז ומידי פעם להסתכל במראות, לחשוב ולשחזר את מה שעברת ולתקן טעויות, וגם להגיד לעצמך שנהגת טוב. לפני שאת מגיעה לצומת תחשבי על כל צעד וצעד שתעשי בה. אבל אל תנהגי בצורה "מכאנית" תנהגי בעדינות בהתאם לתנאי הכביש. טסטרים שונאים נהיגה "רובוטית" כי זה משדר לחץ ואי-יכולת אמיתית בנהיגה.

למעלה