שלום

• פותח הנושא Amber
  • פורסם בתאריך

Amber

New member
שלום ../images/Emo9.gif

מקווה שזה המקום הנכון לפרסם את שאלתי... אני קוראת בפורום שלכם כבר מספר שבועות מאז שהחלטתי שאת המסלול לטיול שאחרי הצבא אני כנראה לא רוצה לעשות לכל היעדים המוכרים (מזרח, דר' אמריקה אוסטרליה וכו'...), והחלטתי לשלב את אירלנד ואנגליה לטיול אחד ארוך. הבעיה שלי היא פרטנרים.... כי אמנם הטיול קוסם לי ובטח גם לרובכם אבל לא הרבה צעירים מעוניינים לבלות שם מספר חודשים... השאלה שלי בעצם היא האם אתם מכירים קבוצות שאיתם יוצאים מהארץ ומתחילים לפחות את הטיול בצורה מאורגנת... אני לא מתכוונת לטיול מאורגן של מספר ימים באטרקציות המפורסמות של אירלנד אלא אם יש קבוצות שיוצאות לטראקים שאיתן אוכל להתחיל את הטיול בהרגשה בטוחה שאני לא נוחתת על אדמת אירלנד לבדי... אם מישהו מכיר קבוצות כאלה של צעירים אפילו לא מהארץ איתם ניתן ליצור קשר, אודה על כל רעיון תודה מראש

Amber

New member
האתר של "למטייל" מוכר לי

אני מודעת לאפשרות של פרסום בלוחות הללו אבל רציתי לבדוק את האפשרות של קבוצות של צעירים מהארץ ומחו"ל המתחילים את הטיול ביחד. ישנה הודעה ישנה בפורום של בחור ישראלי שאירגן טיולים מסוג זה ופירסם כאן את רשמיו, שלחתי לו מייל לכתובת שפירסם בזמנו אך לא קיבלתי תשובה... תודה בכל אופן על התשובה

לגוטל

New member
אני מתכנן טיול כזה עם עוד חבר

אנחנו יוצאים בסוף אוגוסט הקרוב... אבל כמה חודשים זה בעייתי, אלו מקומות יקרים. התכנון שלנו זה לחודש וחצי בערך. מתחילים בדרום אנגליה, עולים לסקוטלנד ומשם לוקחים ספינה לאירלנד שם נסיים את הטיול. הרעיון הוא שילוב של טיולים בטבע הירוק והמרהיב של בריטניה וגם לראות את הטירות ואת שאר האתרים ההיסטורים של האיים שמעניינים אותנו. באירלנד אנחנו נהיה לקראת התחלת אוק' אני משער... בערך שבועיים.

למעלה