שלום

שלום

שלום אני בת 23 והבן זוג שלי 28 אני יוצאת עם בחור חמישה חודשים,אנחנו גרים ביחד בחודשיים האחרונים שנינו מיניים ואוהבים מאוד סקס שזה אומר כל יום פעמיים שלוש,אנחנו מאוהבים בטרוף ושנינו מתכננים למסד את הקשר לחברים שלי בעבר היה אבר מין בגודל סטנדרטי ולא הייתה לי בעיה כואבת בחדירה לבן זוג שלי אהובי יש אבר מין מאוד גדול מדדנו 22 ס"מ והקוטר מאוד עבה כשהוא מקבל זיקפא הוא מאוד קשה ולא גמיש יש לי קושי בזמן החדירה ואני ניתקפת בכאבים,ניסינו את השיטות והישתמשנו בחומרי סיכה שיקלו על החדירה החבר שלי מושך את החדירה ליפעמים עד 30 דקות,שבשבילי זה סיוט וכואב מאוד ברגע הסי שלו מבצע מהירות בחדירה שמוסיף לי לכאב עוד יותר כאבים ליפעמים אני מבקשת מהחבר שלי שיפסיק עם החדירה ,אבל הוא טוען שהוא מאוד מתגרה כשכואב לי והוא נהנה להרגיש אותי נאבקת מהכאב שבעצם מביא אותי להנאה ומהניסיון שלו עם נשים אחרות הן למדו לישלוט על הכאב החבר שלי טוען כל הזמן שבעצם עם הכאב אני אמורה להתמודד ולילמוד לישלוט על שרירי הנרטיק,נכון שאני מצליחה ליגמור מס' פעמים ומרגישה הנאה עצומה ,קנינו ויברטור בגודל של האבר המין של החבר שלי כדי לילמוד איך לישלוט על השרירים ודווקא כשהחבר מחדיר לי את הוויברטור פחות כואב אני רוצה לשפר את המגע המיני עם החבר וזה מאוד חשוב לשנינו איך אני מצליחה להתגבר על הכאב? או שזה טיבעי כשבחדירה מתוך החדירה באה ההנאה ?

sharpantie

New member
אין דבר כזה!!!!!

בשום אופן לא!!!! את לא חייבת לשלוט על הכאב. אם כואב לך ואת סובלת מותר לך להגיד לו לשנות תנוחה, להאיט קצב או כל דבר אחר שיכול להקל עלייך. את לא חייבת לסבול גם אם את אוהבת את הבחור.

כאן

תודה על התגובה בכל התנוחות שניסינו הכאב היה בלתי נסבל,בתנוחה המסיונרית אני מרגישה פחות כאב וזאת התנוחה הכי אהובה על שנינו מגע ישיר עם העניים,כשהקצב איטי החבר שלי טוען שאין לו שליטה על הגמירה ולכן הוא חייב להגביר את הקצב כך שהוא מאבד ריכוז בגמירה,רק בזמן שהוא מחליט שעכשיו הוא רוצה לגמור הוא מכפיל את הקצב למהיר מאוד זה מה שמגביר לי את הכאב אני רוצה לציין שאין לי בעיה של יובש בנרתיק ההפך כשאני מגורת המקום נעשה לח ורטוב מאוד אני אוהבת את החבר שלי וחשוב לי לספק אותו,מה שמפחיד אותי שחלילה והוא לא יהיה מתוסכל וירגיש דחוי בגלל הבעיה שנימצא אצלי...

הבעיה היא לא שלך, היא קודם שלו כי הפין הגדול

במיוחד הוא שלו, מקסימום הבעיה היא של שניכם!!!!! וכך תציגי לו את העיניין. חוץ מזה אם הוא כל כך אוהב אותך אז למה הוא נהנה מהכאב שלך, ואם הוא אדם שכאב מסייע להנאתו זה שוב עיניין שלו ואת לא צריכה לשתף עם זה פעולה אם לך זה לא גורם הנאה - וזה לא גורם לך הנאה כמו שכתבת לנו. אז דעי לך שאם תמשיכי להכאיב לעצמך - או לאפשר לו להכאיב לך - תסבלי בהמשך מבעיות נוספות שאינני רוצה להתחיל למנות אותן ולשמש כנביאת שחורות. חיי מין טובים אינם כרוכים בהכאבה לא רצויה וזה המצב עבורך כרגע. אז יש לך את כל הזכות לעצור את החדירה ברגע שהיא מסבה לך סבל, וכל ההסברים של חברך רק גורמים לו הנאה אבל אל תתבלבלי - לך לא. בנוסף תדירות דבוהה של קיום יחסי מין כל כך כואבים עלולוה להחמיר את מצבו של הנרתיק שלך ולכן אני מציעה לך אם אתם ממשיכים לקיים יחסי מין בתדירות גבוהה תדאגי לאפשר לנרתיק שלך מנוחות בצורת יחסי מין ללא חדירה. למדי את את חברך צורות מגוונות של יחסי מין מענגים ללא חדירה וללא הכאבה. בנוסף אם את רוצה לאמן את הנרתיק שלך בהרפייה פני לפיזיוטרפיסטית מומחית לשרירי הנרתיק (יש כאלה גם בקופות החולים) עבודה ואימון איתה תסייע לך. ועד אז שמרי על הנרתיק שלך כי אף אחד אחר לא אחראי לו חוץ ממך.

למעלה