שלום!

PENELO

New member
שלום!

אז קודם כל חג שמח (מקווה שאתם טוחנים כמו שצריך מצות חח) אז היי קוראים לי בלה ופעם הייתי בפורום ואפילו בקומונה. אני ממש אוהבת מוזיקה יפנית אבל היא תמיד באה לי בתקופות (לפעמים זה תקופת האנימה ולפעמים זאת תקופת המוזיקה היפנית ולפעמים זה סתם דברים אחרים שלא קשורים בכלל ליפן) ועכשיו אני בתקופת המוזיקה היפנית ובגלל שכבר הרבה זמן לא הקשבתי למוזיקה יפנית אז אני קצת חלודה ולא מעודכנת. אז אני צריכה המלצות ^^ אני צריכה המלצות לשירים קופצניים וטובים שעושים חשק להתחרפן ולרקוד D: ואני בטוחה שיש כאלה (נו בכל זאת יפנים חח) המלצות? ^^ תודה מראש

קצת המלצות:

Koda Kumi: Bounce real Emotion Black Cherry Cutie Honey Hot Stuff feat.KM-MARKIT Cherry Girl NO TRICKS Rock Your Body Crazy 4 U Shake It Up !!Get Up & Move Under FREAKY Sweet Kiss BoA: LISTEN TO MY HEART Rock With You Dakishimeru Lady Galaxy SO REAL AGGRESSIVE Sweet Impact LOSE YOUR MIND feat.Yutaka Furukawa from DOPING PANDA Girl In The Mirror BRAVE Bad Drive Touch My name MOTO Girls On Top Marika Matsumoto: Hadashi no Kiseki Angela Aki: Again Tashika ni On & On Power of MUSIC ayaka: CLAP & LOVE (Start to 0 (Love Real voice ayumi hamasaki: Ladies Night Beautiful Day don't) Leave me alone) Ken Hirai: Kimi wa Su.Te.Ki POP STAR Mika Nakashima: SEVEN GLAMOROUS SKY Namie Amuro: WHAT A FEELING Utada Hikaru: Amai Wana ~Paint It, Black Automatic Hikari traveling This Is Love Fight The Blues Beautiful World Kiss & Cry Celebrate Flavor Of Life Yuna Ito: alone again REIRA starring YUNA ITO: JOURNEY Take Me Away יצא קצת הרבה... =) אבל כל אחד מהשירים פה מומלץ בחום!!

One Missed Call

New member
הגרסא היפנית לGIRLFRIEND

XD לא, סתם. Are You Wake Up של איומי, לדעתי, אפילו שזה לא בדיוק שיר עם מילים~ זה יותר לכיוון של רמיקס קצר כזה, אבל הקצב שלו ממש טוב! וגם [Audience, Boys and Girls, Fly High, Real Me, Too Late [Life Lab Remix PEACH, Katamoi Dial של איי אוטסוקה Destiny Lotus, Cresent Moon, True Eyes של מיקה נקשימה [טוב, הם דיי בסגנון של דיסקו שנות שיבעימי כזה, אבל זה כיף ככה~] But, Amai Wana, Last Angel, Black Cherry, Girls, Go Way של קודה קומי Secret Garden של Mink למרות שהוא לא הכי קופצני אבל עדיין~ Rule, Love&Peace, Clover, Tokyo Love Night, Ai-Ai של SIFOW IKE IKE של Hinoi Team שהוא נשמע כמו שיר ממשששש מוכר ואינפנטילי אבל הוא מאוד.. קופץ שכזה Japanese Girl של Hitomi Aural Vampire של Darkwave Surfer [או הפוך
] You make my day! של YURIA שהיא כמו יוליה רק לא ו..זהו נראהלי O: חוץ מהעובדה שקחי שירים של אראשי. הם תמיד מקפיצים אנשים
מקווה שעזרתי~

Omer Kun

New member
המלצות ממני :)

JUDY AND MARY גם אני הכרתי אותם רק להאחרונה ואני נהנה מכל רגע. יש את כל הקליפים שלהם ביוטיוב. השירים שהכי טובים שלהם בנתיים לפי דעתי. Brand New Wave Upper Ground Cheese PIZZA Motto ואם את רוצה משהו כבד יותר (גם מבחינת ה"קופצניות" וגם מבחינת הרעשXD) תנסי את ketchup mania כל השירים שלהם באותו סגנון. כבדים רועשים וכיפים. גם לotsuka ai יש שירים קופצניים אבל זה יותר פופ. יש את כל הקליפים ביוטיוב~ מקווה שפגעתי לטעם שלך.. :)

PENELO

New member
היי תודה לכולם~

אני הולכת לעשות עכשיו חפירה בכל יוטיוב ולשמוע הכל הכל הכל D: ואז אני אבוא עם התוצאות |-B מוחעחעחעחעע~ חכו לי

למעלה