שלום

טוקונע

New member
שלום

קוראים לי יאיר הישתחררתיביולי הייתי לוחם 3 שנים אני עובד באיזה משהו זמני אני מסיים בחודש10 חשבתי ללכת לאבטחה אני מכפר סבא השאלה שלי היא אנ ספורטאי ואני רוצה לשלב אימונים עם עבודה יש ות שמעסיקות למשל מ8 בבוקר עד נגיד 4 5 אחרי צהריים ככה שבערבים ני אוכל להיתאמן ומוקדם בבוקר במידה ויהיה לי אימון ריצה פ אלי מתעשייה אווירית יש מות בוקר צהריים וערב איך זה עובד אני יכול לשבץ את המישמרות בעצמי? בהתאם לאימונים? ועם זהיה אפשר לדבר עם אחראים והם יוכלו להיות גמישים איתי במידת הצורך או שאין דבר כזה ואז עדיף ליפנות לכיוון תעסוקה אחר עוד משהו פנו אלי ממישרד הביטחון שלחי מיכתב שהנתונים שלי מתאימים להיות מאבטח אישים שולחים מיכתב כזה לכל אחד? לפנות אליהם כמו שאמרתי הספורט חשוב לי מאודאני רוצה לשלב אותו חבל לי לוותר עליו (לא יקרה בחיים אני חי את זה)

joshh

New member
אחשלי, פסיקים, פסיקים...

וגם מידי פעם נקודות.... קשה לבין איזה מילה קשורה לאיזה מילה. ראשית, אם כבר אבטחה עדיף לך בשירות המדינה ולא בחסות המדינה. שירוות המדינה - מאבטח אישים, אתה מקבל תנאים והתחשבות. בחסות המדינה - אתה נהיה מנוצל, ומקבל רבע ממה שאתה מקבל כמאבטח אישים. אין התחשבות... אתה הופך למספרים. גם ככה לא מרוויחים עלייך מי יודע מה. אז את החוסר משלימים ממך. עכשיו בתקופה אחרונה, התחום נחלש לאט לאט ככה, שאני מתאר לעצמי שהפער בין זכויות לחוקים גדלים. אחי, וותר על התחום כי לא יוצאים ממנו בטוב. בהצלחה, Joshua

24 עומר

New member
גם אבטחת אישים היום היא בחסות המדינה...

כולם עובדי מיקוד... ואגב גם אלו שהם עובדי משרד הביטחון 730 וכד' אם היו מודדים את שכר העבודה שלהם ומחלקים בשעות העבודה בפועל, אני לא בטוח שהם היו הרבה מעל שכר המינימום...

Symbolic

New member
אתה צודק מאוד

מאבטחי האישים (עדיף מאוד שלא תרשום את מס' היחידה), יחסית לשעות שהם עובדים, מקבלים שכר לא גבוה בכלל. אבל כל זאת בהתחלה (4 שנים ראשונות), אחכ אם הם נשארים ביחידה הם מקבלים כסף מצויין. אל תשכח שיש עוד יתרונות רבים בלהיות עובד מדינה ממשלתי, כמו הנחות רבות (לדוגמא הביטוח רכב חצי מחיר) ועוד שלל הטבות, החזרים, בונוסים וקופות. אבל רוב מאבטחי האישים אינם עובדי משרד ממשלתי, אלא חברת שמירה פרטית

TheSverd

New member
שלום

וברוכים הבאים הכי טוב זה לחפש משרות שמוצאות חן בעינייך מבחינת שכר מיקום וכ"ו, ללכת לראיון ופשוט לשאול עד כמה זה יסתדר. אני מאמין ששבעבודה של משמרות הרוב יגידו לך "כן כן יסתדר לך יופי אחי" אבל תהיה מוכן שלפעמים יהיו קצת פאשלות ותצטרך להתגמש תבוא לבקר בהצלחה!

למעלה