שלום

• פותח הנושא ysg
  • פורסם בתאריך

ysg

New member
שלום

התחלתי עם התינוק של בן 10 חודשים טיפול הומופאטי לפני שלושה ימים הוא סובל מדלקות אוזניים חוזרות ולא ישן טוב בלילה תוך כמה זמן אמור הטיפול להשפיע? כשהייתי אצל הרופאה היא אמרה לי לתת 3 פעמים ביום את התרופות ועל התרופה שקיבלתי מבית המרקחת רשום פעמים ביום אני לא לקחתי את התרופת משם אלה שלחתי את אבא שלי הרופאנ נסעה לשבועיים לחו"ל ואין לי אם מי להתייעץ האם להקשיב למה שרשום על התרופה?

דלקת אוזניים../images/Emo22.gif

ברוכה הבאה לפורום , אנסה לענות לך במסגרת המגבלות שלנו, איני מכירה את התינוק ולכן לא אוכל להמליץ על מינון נכון עבורו. הטיפול אמור להשפיע מרגע שניתן, למנוע את הופעתן של דלקות האוזניים. יתכן ותופיע דלקת אך היא תהיה קלה יותר מבעבר וניתן יהיה להתגבר עליה ללא תרופה קונבנציונילית. אם הטיפול ניתן בזמן פעיל של דלקת , השיפור עשוי להתרחש מדקות ועד יממה ואם לא יש להחליף את התרופה. בהומיאופתיה הקלאסית אנו שואפים לנתינה מינמלית של הרמדי(תרופה) , כלומר אם לא ניתנות תרופות אחרות, נתינה חד פעמית של רמדי נכונה תחולל ריפוי י. חזרה על התרופה מעבר לפעמים אחדות אינה רצויה ואינה נחוצה. כתבי את שם הרמדי ואולי אוכל להבין קצת יותר. נועה שגיא הומיאופתיה קלאסית
[email protected]

למעלה