שלום

anatush18

New member
שלום

שלום רב, 3 שנים אנחנו בקשר רומנטי, רציתי לדעת האם נמסד מתי שהוא את הקשר ביננו. ענת 28.10.1963 איתמר 15.7.1958 תודה על תשובתך ויום מקסים

תשובה

שלום ענת אכן הקשר הוא טוב. יהיה מיסוד. רצוי לשות הסכם ממון ואפילו לחיות ללא טקס חתונה..אהבה היא מעל הכל. אל תנסי לשנות אותו. הוא טוב כפי שהוא. למדי את שיעור הבסלנות. לא הכל צריך להיות כאן ועכשיו. כסף אינו יעד זה משהו שעושים על הדרך. הוא בא להראות לך שאפשר אחרת. יום מקסים גלי. מדיום

anatush18

New member
גלי המון תודות ועוד שאלה קטנה

גלי היקרה המון תודות לך על תשובתך. קיבלתי את כל מה שכתבת והכל נכון. האם את רואה מתי יהיה המיסוד? אשמח על תשובתך יום מקסים ענת

anatush18

New member
תודה לך על תשובותייך המדהימות והכנות שאלה?

היי גלי שבוע טוב ותודה לך על התשובות המדהימות שאת נותנת ומשקיעה כאן באתר. ברצוני לדעת עוד דבר קטן ברשותך..האם ביני לבין איתמר היה קשר קארמתי מגלגולים קודמים כי זאת ההרגשה שלי... אודה על תשובתך. שבוע טוב ענת

anatush18

New member
היי גלי שאלה ?

תודה על תשובותייך המדהימות והכנות שאץ נןץנץ ןצשקחעה כאם באתר. ברצוני לדעת עוד דבר קטן ברשותך..האם ביני לבין איתמר היה קשר קארמתי מגלגולים קודמים כי זאת ההרגשה שלי, אני מרגישה שאנחנו מכירים איזה מיליון שנים האם הרגשתי נכונה?... אודה על תשובתך. שבוע טוב ענת

למעלה