שלום

68yafa

New member
שלום

ביתי שיחקה לפני כשבועיים וזכתה בערכת איפור , ולפני כשבוע זכתה בסרט איירון מן2 תוכלו להגיד לי בבקשה מתי זה יגיע ? המשתמש שלה בפייסבוק הוא Lee Yaruski . תודה מראש

68yafa

New member
ממש התייחסות

"סלקום קן הקוקייה" , יפה לך לדלג על תגובות. בנתיים ניצבר עוד פרס... ועוד יום שלא הגיע אפילו צלצול לגביי שאר הפרסים. תודה על חוסר ההתייחסות.

היי יפה68 ../images/Emo68.gif

מתנצלים על העיכוב במתן התגובה... היינו קצת עסוקים עם התכנון של הגמר הגדול
אכן, לא שיערנו את כמות הצופים והתגובות לשעשועון הלא שפוי שלנו, ועקב כך חל עיכוב משמעותי ביצירת הקשר עם הזוכים. אנחנו מתנצלים על התקלה, ומבטיחים שעד יום רביעי (24/2) יצרו קשר עם כל הזוכים. למרות סיום התוכנית, הפורום יהיה פתוח בשבועות הקרובים, כך שאם מישהו זכה בפרס ולא יצרו עימו קשר יוכל לפנות אלינו כאן. אנחנו מודים לכם על ההשתתפות בתוכנית. היה לנו כיף גדול ואנחנו מקווים שגם אתם נהניתם

68yafa

New member
תודה רבה.:)

הפרסים הם כמובן של ביתי, היא מחכה לצלצול. יום טוב:)

68yafa

New member
עדיין לא יצרו קשר.....היום זה היום האחרון לא?

מה יהיה .. ?

68yafa

New member
שוב אין התייחסות.

מה עושים? עדיין לא יצרו עם ביתי קשר

68yafa

New member
../images/Emo4.gif../images/Emo53.gif

וגם לא ביקשתם שאני אמסור את פרטי ביתי במסר... מתי יגיעו הפרסים??

ל-68yafa

שלום רב נא לבדוק אם התקבלה אצלך באימייל הודעה שאומרת כך מזל טוב!!! זכית בפרס בשעשועון הלא שפוי קן הקוקייה. עקב ריבוי הזוכים, לא נוכל להתקשר לכל הזוכים ולכן אנחנו שולחים אליך מייל זה- על מנת ליידע אותך שהזכיה שלך מאושרת, שיש לנו את הפרטים ושבימים אלה ממש נשלחים אליך הפרסים. במידה וזכית בכרטיס לסרט איירון מן- הסרט יגיע לארץ רק בחודש הבא ולכן הכרטיס יגיע אליך בעוד כשבועיים. כל הכבוד ושיהיה בכיף!!! צוות קן הקוקייה במידה וכן אז הפרס/ים אמורים להגיע בדואר רשום ככל הנראה לפי הכתובת שמסרת בטופס פרטי הזכייה נ.ב הודעה זו נשלחת במקום התקשרות ויצירת קשר טלפוני לעידכונך

68yafa

New member
תודה רבה

כן, נשלח לביתי האימייל הזה. תודה רבה. איידע אתכם כשהפרסים יתקבלו .. שוב תודה.

68yafa

New member
שאלה לגביי פרס

שלום אני לי ואני הבת של יפה, אין לי משתמש בתפוז אז אני כותבת לכם מהמשתמש של אימי ... שלחו אליי את האימייל הזה וגם מכתב בדואר בנוגע לאחד הפרסים שלי - ערכת איפור של מאדינה מילאנו . הסניפים שציינתם במכתב אינם קרובים לבייתי , אבל אבא שלי גר קרו לאחד מהם. האם אני יכולה לשלוח לו בפקס את המכתב, והוא ייקח בשבילי את הפרס ? התקשרתי לסניף הזה ומשם אמרו לי להתקשר לשירות לקוחות.. אבל הם לא ענו לי בין השעות 19:00-20:00 , אולי הם לא עובדים עכשיו? מהן השעות שאוכל להתקשר אלייהם? תודה, לי.

למעלה