שלום!!!!!

טרבלסי

New member
שלום!!!!!

היי אני חדש...... יש לי שני אקווריומים אחד מטר פנורמי והשני 40 מלבני וקטן...בהתחלה היו לי כל מני דגים טרופיים כמו גופים מוליים שחורים וכל אלה אחר כך עברתי לציקלידים בהתחלה היתלהבתי הייתי משלב כל מני ציקלידים והייתי הופך כל פעם את האקווריום מחדש בשביל הטריטוריות....אז בהתחלה היו לי 19 ציקלידים והיה לי גם פעם הטלה של הזברות....ועכשיו נישארה לי זברה אחת נקבה אני מחפש לה בית חם והגעתי למסכנה שהכי טוב והכי יפה לטעמי זה אקווריום צמחוני - גופים , מולים,קשת אוסטרלית וכל השאר וזה מה שאני הולך לעשות עכשיו

varda

New member
נראה לך שזה יספק אותך?../images/Emo6.gif

אני מכירה את התהליך הזה: אחרי כמה זמן נמאס מהדגים והדקורציה ורוצים להחליף הכל. תספר קצת על איך זה לגדל ציקלידים. איזה היו לך? איך הם מבחינת האופי?

טרבלסי

New member
היו לי....

פה אש...שלפי דעתי הוא אחד הציקלדים הכי יפים שיש בחנויות.. טקסס זכר ונקבה, זברות, 4 זכרים שזכר אחד נהפך מזכר לנקבה ואחר כך הייתה לי הטלה וכימעט לא שמתי לב לזה....רק אחרי כמה זמן. והיה לי גם אוסקר - שאני שונא את הדג הזה, ופעם הבאתי מושטים שהם גם ממישפחת הציקלידים לאקווריום וכניראה שביגלל שהבאתי אותם מהאגם הענק בפארק לאקווריום המצ'וקמק אצלי בבית אז הם כמעט טחנו את כל הדגים האחרים והוצאתי אותם ברגע האחרון. והיו לי עוד כל מני ציקלידים אבל אני כבר לא זוכר שמות... הבעיה בציקלידים היא שכל פעם צריך לשנות את כל הסלעים והגזעים באקווריום כדי שיהיו טריטוריות חדשות כדי להכניס ציקליד חדש , וגם שהם עולים הרבה כסף..20,30,40,50 שקל לדג..........כמה אפשר

למעלה