שלום

שלום! וברוכה הבאה! ../images/Emo43.gif

ברוכה הבאה לפורום כפר סבא ב

ביאטריס.

אכן שם מענין, אולי תוכלי לספר לנו מה המקור שלו. (ראיתי אותו כבר ב2 סרטים ישראליים, בגלל זה אני מתענין).

ביאטריס,

אני התחלתי רבין השנה... מה את אומרת על הבית ספר? כי אני דיי עכשיו בדילמה אם לעבור או לא... שמעת אולי משהו על 'קולנוע ותקשורת'? כי שמעתי שלקראת י'א הרבה פורשים...

אני

בוגרת המגמה ואצלי בכיתה פרשו 2 מתוך כמעט 30 איש כך שזה לא כל כך הרבה פורשים. אני מתה על הבית ספר הזה, לא יכולתי להיות בשום בצפר אחר. ביחוד המחנכת שלי שכרגע בשנת שבתון... מי המורים שלך? את במגמה? מי מורי המגמה? ביאטריס

באמת?

אז ככה... אני במגמה, התחלתי כמו שבטח כבר הבנת השנה. מורי המגמה...אממ, מלמדת אותי תקשורת עידית, וקולנוע מורה חדשה...עם תספורת קצרה שברח לי השם שלה, יש מצב שאת מכירה? בסה"כ מירי רזניק היא המחנכת שלי,ולא ממש התלהבתי ממנה, אבל אני אוהבת את רגב,המורה לתנ"ך! כל הכיתה שלנו מתה עליו!חחח אז מה את אומרת?לא לפרוש?קשה לעשות את הסרט בסוף י"ב? ספרי קצת על התהליך
תודה

היי

אוקיי אבל זה קצת ארוך.... אותי למדה תקשורת עירית שעברה לב"ש כבר לפני שנתיים, ןקולנוע...טוב...כל שנה התחלפו המורים שמצד אחד זה סבבה כי לכל מורה יש את הטיפים והיציאות שלו ומצד שני קצת היה קשה עם ההמשכיות בין השנים. הדס לזראה עדיין שם? ומאור עדיין רכז? ומה עם צביקה? אני אישית אוהבת קולנוע וגם ממשיכה עם זה עכשיו...זו המון השקעה אני בי"ב הייתי גם עורכת סרט וגם עשיתי בגרות על תסריט שכתבתי. ואני יכולה להגיד לך שמגמה קלה זו לא אבל כמובן שבגלל זה צריכים כזה תהליך כדי להתקבל כי צריכים לאהוב את זה... אם יש לך עוד שאלות את יכולה לפנות אלי באי סי קיו או במסרים :) ביאטריס

charmingirl

New member
מכירה את אסף מגדלי?

הבנתי שהוא גם סיים רבין.. בכל אופן,אבא שלו מלמד אותי היסטוריה. יש!

למעלה