שלום

שלום

הפורום ממש מרתק עד עכשיו, אני מקווה שזה ימשיך להיות ככה. אני גם נהנה לראות שכמעט כולם מבסוטים מהאתר - החילוניים ברור למה, והדתיים (טוב, לא כולם) כי שיכנע אתם שלהיות דתי זה מצויין. חוץ מזה אני יודע הכל (כמעט) כשמדובר במה יש באתר חופש ואיפה (וחוץ מזה ממש לא הרבה דברים) - אז אם יש לכם איזו שאלה...

שאלה לי אליך דרור.

מדוע שלא כבאתר "מנוף" אצלכם אין אפשרות להגיב אחרי כל מאמר בחופשיות ולקבל את תגובת מפעילי האתר בצורה גלויה לעיני כל המבקרים באתר? הרי באתר "מנוף" ניתן להגיב בחופשיות וכל התגובות מתפרסמות באתר וניתן לקוראן ולהפעיל שיקול דעת מי צודק, ואילו אצלכם אין הדבר כך. (אגב אציין. נראה לי שניתן לזהות שם טביעות אצבעותיכם יש שם תגובות מ "סייבר דין" ואולי אחרים הפועלים גם בחופש)

אופס

בטעות כתבתי הודעה חדשה במקום תגובה. קראו שם בבקשה. במקרה הזה היתה לי תשובה אבל האמת היא שיש הרבה מקרים שאין לי...

אורלי^

New member
אני בטוחה שדרור ראה את השאלה

של אלי מה כל כך קשה לו לענות עליה או שפשוט אם הוא יעשה את זה ישאלו כל כך הרבה שאלות עד שהוא בעצמו יצטרך לחפש תשובות במקורות הדתיים ופשוט יראה שזה ההפך ממה שהוא אמר ופירסם וזה פשוט יראה לו שהדת זה דבר האמיתי והנכון כי פשוט לא יהיה לו נעים להודות בכך כי זאת האמת מה לעשות

ראיתי גם ראיתי...

...וכמו שכבר כתבתי, בטעות יצרתי הודעה חדשה במקום תגובה. אני לא כזה משופשף במחשבים... כותרת ההודעה היא "התבטאות חופשית". חוץ מזה אני לא יכול לברוח - תמיד תוכלו להכנס לאתר חופש, ללחוץ על "כתבו אלינו" ולשלוח אלי מייל. אני עונה לכו-ו-לם.

אחי היקר!

אני ניהלתי דיאלוג ארוך עם מנוף בעזרת התגובות, ואני אומר לך שהם מצנזרים על ימין ועל שמאל ולא "רק קללות" כמו שהם אומרים. חופש וחופשיות אין שם. מה שכן, ברוב (או כל?) מאמרי חופש, יש את האי מייל של הכותב, שלח לו שאלה והוא יגיב. אם הכותב יקבל הרבה פעמים את אותה שאלה, יפרסמו את השאלה והתגובה לה כמו שעשו פעמים רבות. אתר חופש בניגוד למנוף מתעדכן יומית ומפרסם הרבה יותר מאמרים וטקסט, לכן אין זמן וטעם לפרסם את התגובות של כווווווולם. חוץ מזה, עכשיו אתה יכול לפרסם את התגובות שלך כאן, בפורום.

למעלה