שלום

poiboi

New member
שלום

אני רוצה לעשות ראסטות ויש לי שער די קצר (אבל מספיק בשביל ראסטות) מה מחיר טוב לראסטות ואני צריך אנשים שעושים... אני מצאתי באינטרנט את www.dredy.co.il בת"א - התקשרתי אליהם והם אמרו לי שהם יעשו לי ראסטות מסרגה ב600 שקל כולל טיפול חודש אחרי. אחרי זה ההורים שלי אמרו לי לחפש מישהו יותר קרוב לרעננה ומצאתי מישהו בהרצליה... אחד בשם עופר... גם ב600 שקל... בין שניהם אני מעדיף את המספרה בת"א... טוב בכל מקרה אני צריך לדעת מה מחיר טוב לראסטות, מקומות שעושים ראסטות ויודעים מה הם עושים, ואם יש אז משהו באיזור השרון...

poiboi

New member
אה עוד משהו...

אני צריך משהו כדי להרגיע את ההורים (בעברית)

shukiman

New member
לגבי הראסטות אני לא יודע.

לגבי ההורים תן להם רגיעון של ג'הדס
שוקי.

לגבי הראסטות-->>

עשה לי טלפון - 054-4945522 לגבי ההורים, רגע מה לגבם חח הם לא מסכימים?! תגיד להם, שזה הראש שלך והליפה (חח) שלך, אנ'לא יודעת בן כמה אתה - אבל גם תגיד, שהם לא יכולים להגיד לך כל הזמן מה לעשות, הרי בסך הכל אלה הם החיים שלך, וברוב המיקרים אתה ורק אתה זה זה שנושא בתוצאות! לא יודעת, עם השנים אני למדתי לחנך ת'הורים שלי טוב :) שיהיה המשך יום נפלא -כשף!

RastaTzlila

New member
כשף ממתי את עושה ראסטות?!? חחח

צליל מקרית גת 4 שנות ניסיון מוכחות, הרבה עבודות קודמות + מבחר תמונות. 0523215099 [email protected] 201084543 מחירים נוחים לכל כיס. ו600 שקל זה עבודה בעיניים לא על השיער. צור איתי קשר.

ras yam

New member
חחח דוגרי

אני פשוט אמרתי להם תקשיבו חבר'ה, חיים שלי רצונות שלי הראש שלי [בסופו של דבר הכינים גם היו שלי..]. אבל הם הבינו ופירגנו גם חשוב להראות להם שאתה רוצה, הם כבר יבינו לבד את השאר שיהיה לך סופש הזוי מאושר ורק אושר וחיוכים=] ים

ras yam

New member
כנס=]

מכירה מישהי שעושה ראסטות איכות לאומית, אם אתה עדיין מעוניין שלח לי הודעה לפרטי אני ינסה להשיג לך את המספר שלה.. בהצלחה אח שלי=]

למעלה