שלום

DarksA

New member
שלום

שמי אבי ואני בעל כלב . ( הוא בן חודשיים ) ואני לא יודע איזה סוג זה נראה לי פינצר מעורב . יש לו בזמן האחרון קרחות, בכול מיני מקומות בגוף , הייתי אצל ויטרינר והיא אמר לי שיש סיכוי שזה סוג של פטריה , היא לקחה בדיקה על ידי גירוד העור וצפיה במיקרוסקופ, אך היא אומרת שהיא לא רואה משהו חריג, לכן היא המליצה לקחת עוד בדיקה של תרבית , ולעקוב אחרי זה . השאלה שלי היא כזאת, מה זה יכול להיות מכוון שיש לי תינוק בבית בן שנתיים ואחרי שהשקעתי כבר ( 550 שקל לבדיקה הזאת ) האם אפשר להיות רגוע? למה 550 שקל להלן הפירוט : 1. בדיקה 110 שקל 2. משולשת 160 3. מגרד + תרבית 125 4. תילוע 20 5. פרינטלין 135 סה"כ : 550 שקל. האם זה תקין ?

תשובה

מחירים סבירים בהחלט והתנהלות סבירה בהחלט אין מנוס מהוצאות על בעלי החיים - זה חלק מהמשפחה ואסור להקל בזה ראש. אם מודבר בפטריה - זה כן יכול להיות מדבק לבני אדם, לכן אם מופיע משהו בעור לך או לבני המשפחה האחרים - יש לפנות לרופא ולספר לו על הכלב. אם תוכל לצרף תמונה, זה יוסיף מידע חשוב על הלקות ארז

תשובות

סוג הכלב - מעורב חמוד קטן(סוג מצויין) לגבי הבעיה - לא ממש הצלחתי לראות משהו מכוון מהצילום. כפי שאמרתי נראה שהוטרינר פועל נכון - תמשיכו לפי המלצותיו ואם הבעיה לא תפתר יש מומחית לבעיות עור של כלבים וחתולים בבית דגן בהצלחה ארז

למעלה