שלום

ערו

New member
שלום

מהיכן ניכנסים ? באיזה שעה המנהלת מתעוררת?!~ 3 דפים ח'תיכת הספק.. נעים להכיר..?ממממ כמו קפה אני.. שחור.. חזק.. מר.. וטיפה חריף. אהלן אהיה גם כאן!@

בואנה דה מנייאצה .....פששששששש../images/Emo140.gif

ובתרגום מרומנית לאחינו יוצאי ארצות המגרב...... בוקר טוב!!!!!!! שפשפתי את עיני האתה הוא או כדברי המשוררת חלמתי חלום? כבר הולכת להביא את המגש עם הלחם והמלח....... כמו שנהוג ברומניה ....בחיי בכל מלון חדש שהגענו עמדו בכניסה 2 בז'זינות , ומענין שכולן היו בלונדיניות , עם התלבושת הלאומית , האחת עם מגש עליו חלה ענקית ....יאמי...טריה טריה.והשניה עם מגש ובו צוויקה , יענו משקה חריף המופק משזיפים או אגסים.......ואצל היהודים כמו היהודים , החברה לקחו טעימות בלי סוף מהמשקה החריף ולא היה אחרי שעה עם מי לדבר ...... טוב , אני בשל מוסר העבודה הגבוה שלי לא אביא לכאן על הבוקר שתייה חריפה , כי מישהו צריך לעבוד ולשלם למס הכנסה במדינה הזו, במקום זאת קבל ממני
וברכת ברוך הבא אלינו. התושבים כאן, משו משו, תרד למטה תקרא את כרטיסי הבקור שלהם ותצרף את שלך . המשך יום נעים לכולכם

בוקר טוב שוקולדה ../images/Emo185.gif

תגידי, לא שכחנו כמה אנשים ? תכננו ללכת בעלי ואני לשוק הכרמל. מתה על השוק הזה. הריחות של הבוקר, השמש, הצעקות וכל הירקות והפירות שטופים ועושים חשק כאילו קוראים "בואו תקנו אותי" ... ואז אנחנו חוצים את הצומת לכיוון שוק בצלאל לחפש "מציאס"... ויש. לאן מועדות פניכם מחר??

בוקר אור../images/Emo42.gif

תראי איזה שמש סדרתי לך היום....... תלכי תעשי חיים , תקני דברים מענינים ותבואי לספר אנחנו נחכה ליד התנור רועדים מקור עד שתחזרי.......

מיקושה

New member
בוקר צח..../images/Emo99.gif

שלומות על כולם.. אני עסוקה מאוד היום אבל מידי פעם אני אבוא

../images/Emo68.gif צפרא טבא.

קולי נאלם
נרגש ... איזה כיף לראות את כולם מתקבצים שוב. התגעגעתי אליכם
תזוזו לי קצת ותכינו תה צמחים עם סוכרזית אחת. חברים רק בריאות ! יום מקסים לכולנו

ערו

New member
הנה באה הגברת

המגונדרת.. יפה לך בלונד.. מה יש לך מ תה צמחים? נענע ושיבא כבר פאסה?

Rוני

New member
איך כולם הגיעו לפה היום? מישהו

שם הודעה בפורום ההוא?

למעלה