שלום

hilalee2

New member
שלום

האם לדעתכם גיל 27 זה מאוחר מדיי להתחיל בלימודים לתואר לצורך התקדמות אישית, ושבגיל כזה צריך לוותר על הרעיון...

לעולם לא מאוחר..

אני התחלתי את התואר בגיל 26 וכרגע עומד לסיים תואר שני.. אך לפני שמתחילים כדאי שתשאלי את עצמך מה זה התקדמות אישית.. מה את רוצה? .. מה חשוב לך? .. איפה את רואה את עצמך בעוד כמה שנים? לאחר שתעני לעצמך על השאלות תוכלי לבחור את הדרך שלך בבהירות.. אור ואהבה

ענבל כהן חמו

מאמנת אישית בכירה ומדריכת מאמנים מוסמכת
מנהל
ברוך הבא אריק ../images/Emo17.gif

אתה מוזמן לתרום מניסיונך
וכישוריך כאן בפורום. וגם מוזמן לספר קצת על האני מאמין שלך כמאמן וכיצד אתה עובד.

ronmerav

New member
הרשה לי לענות לך

ממרומי הוותק שלי. גילי כמעט כפול מגילך ואני מקווה להתחיל ללמוד לתואר בסמסטר המתחיל בשבוע הבא. אמנם אצלי זה לא לצורך פרנסה אלא מתוך עניין אישי, אבל אני חושב שלימודים הם חשובים. כל לימודים. בימינו אין התקדמות ואין קידום בלי לימודים. ולכן אף פעם לא מאוחר, ואם יש אפשרות עכשיו - חבל לדחות. אתה יודע מה? מספיק להציץ בהוראות החשב הכללי לגבי שכר יועץ במשרדי ממשלה. יועץ שהוא בעל תואר אקדמי (ולא חשוב במה, וגם אם אין קשר בין התואר לבין נושא היעוץ!) שכרו לשעה יותר מכפול לעומת מי שאין לו תואר אקדמי. עלי להוסיף עוד כי למדתי כלכלה לתואר ראשון לפני כ-25 שנים ואני יודע: אין כמו לימודים כדי להרחיב אופקים ולתרום להתקדמות אישית! ועוד דבר: יש דברים שבאים רק עם הגיל. יהיה לך יותר קל לעומת ה"צעירים" שבאים ללמוד מיד אחרי הצבא. אתה תהיה פחות לחוץ מהם, תקבל את הדברים יותר בקלות. אני בטוח בכך. לך ללמוד! בהצלחה. רון.

למעלה