שלום!

• פותח הנושא inre
  • פורסם בתאריך

inre

New member
שלום!

מישהו פה מכיר את הזמרת anna tsushiya? אם כן, אז למישהו יש בבעלותו דיסק שלה? או דיסק הפסקול של הסרט nana? העניין הוא שאני זקוקה לשיר שאותו אני לא מוצאת באמצעים שאסור לי לדבר עליהם בפורום זה, ואשמח אם מישהו שיש לו את הדיסק שלה יוכל אולי להשאיל לי אותו לזמן קצר *אההמ* ואז אחזיר לו אותו...

limee

New member
הייי

יש לי את הדיסק של אנה שנקרא strip me ועוד שירים מהאנימה nana

inre

New member
את יכולה אולי..

לרמוז איך השגת את השירים מהאנימה ננה? (אם אסור להזכיר עניינים של תוכנות למינהן בפורום, תוכלי לרשום לי בפרטי את שם התוכנה?)

oracle

New member
ברוכה הבאה! ../images/Emo140.gif

מכירה. אין לי דיסק שלה. אפשר למצוא את מה ששאלת בהרבה מקומות [מסר] ספרי קצת על עצמך, איזה להקות את אוהבת? איזה ז'אנר? איך הגעת למוזיקה יפנית? ^_^

inre

New member
ובכן

אני בת 18, מסיימת י"ב, והתחלתי להתעניין בתרבות יפנית ואנימה בסביבות כיתה ח'. אני אוהבת כל מיני סוגים של מוזיקה, כרגע בעיקר אלקטרו-פופ ואינדי בריטי, אבל בעיקרון כל דבר עם קצב טוב.שמעתי על חלק מההרכבים היפנים הפופולריים כמו אליס מיזר, דיר אן גריי, גאקט, דרך פורומים באינטרנט של "תרבות יפן" ורכשתי לא מזמן דיסק של מיאבי. את הזמרת ששאלתי לגביה בהודעה הקודמת שלי, גיליתי דרך הסרט "ננה" ומיי ספייס. אגב, אני די חדשה בנושא של מוזיקה יפנית, אז אם למישהו יש המלצות בשבילי על הרכבים שהם בסגנון אלקטרו/פאנק/פופ אני אשמח לנסות =)

ברוכה הבאה^^

נמ...על השאלה הקודמת שלך כבר ענו לך ואין לי ממש על מה להמליץ אני חושבת.. (כרגע אני לא ממש יכולה לחשובXD)

oracle

New member
איזה כיף זה ההתרגשות של ההתחלה~ ^_^

אנה טסוצ'יה נהדרת בעיני, וגם אני הכרתי אותה מננה... בקשר להכרות מעמיקה יותר עם המוזיקה, שווה באמת להתחיל עם המוכרים יותר ומשם להמשיך לדברים יחודיים שמתאימים יותר לטעמך... ממליצה לך לשמוע את האלבום מרווילס של מאליס מיזר, האלבום מרס של גאקט והאלבום גאוז של דיר אנ גריי... בקשר לאלקטרו/פאנק/פופ, שם אני פחות מתמצאת אז אין לי המלצות עבורך, סורי =/

למעלה