שלומות.

שלומות. ../images/Emo140.gif

אז ככה, הייתי רוצה לדעת האם יש "תרופת סבתא" לפיצעונים. עכשיו, אני מבקשת שלא תאמרו לי אלכוהול. כי הוא עוזר אך לא מאוד. ואני צריכה משו עם השפעה. תודה מראש לעונים. אני

../images/Emo45.gifטיפול ביתי בפיצעונים:

הגנה מפני השמש -חשוב ביותר למרוח בבוקר מסנן קרינה על בסיס מים ללא שומן. מסכת חימר ירוק -יוצרים מסיכה מכף חימר ירוק ומים. מורחים על הפצעונים למשך כשעה ושוטפים. החימר מנקז את השומנים והזיהום מבלוטות החלב. חבישה מקוואקר וכוסמת -משרים שתי כפות כוסמת ושתי כפות קוואקר בכוס מים רותחים, כעשרים דקות ומרטיבים את הפנים באמצעות צמר גפן. מסכת יוגורט ומלפפונים -לערבב ולמרוח על הפנים למשך עשרים דקות לפחות. הטיפול מכווץ ,מרגיע ומקרר. שמן לבנדר ושמן עץ התה-ניתן למרוח על הפיצעונים כטיפול חיצוני מקומי.
אבל הכי זמין ונוח: לשטוף את הפנים יום יום ב-מי ים!
הערה: השפעת התזונה על הפצעונים מכרעת לכן חשוב לזכור שיש מאכלים הגורמים להחרפה כגון: אגוזים,שוקולד,קרם,שמנת,אלכוהול,אוכל מטוגן כמו צ'יפס פיצה בורקס, וכד' ..

אAבB

New member
לשטוף את הפנים בחומץ

או כותשים עלי דפנה מערבבים במים רותחים מסננים ומקררים וגם שוטפים בזה את הפנים עצה נוספת לערבב 2-3 שקיות תה עם עלה ריחן מיובש ולבשל בכוס מים רותחים במשך 10-20 דקות לאחר מכן למרוח על הפנים בעזרת צמר גפן מקווה שעזרתי לך

למעלה