שלומי, אני מתגעגעת נורא, ושאלה...

udiyulis

New member
שלומי, אני מתגעגעת נורא, ושאלה...

מקוה שהכל טוב אצלכם ואשלח לך חיבוק עם ספי, כשאפגוש אותה ביום ג'. דיברתי היום עם התמיכה של bezeqint - אליהם אני מחוברת והתלוננתי שהגלישה שלי "על הפנים" - מאד מאד איטית, בהתייחס לעובדה שיש לי חיבור ADSL מגה וחצי. אחד הפתרונות שהוצעו לי היא לחזור ל-EXLORER 5.5 כיוון שלדעתם הגירסה 6 מותאמת ל-WINDOWS XP ולא ל-98 האם גם אתה חושב כך וממליץ? ואז האם אני צריכה לשמור את כל תכתובת המייל וספר הכתובות שלי לפני השחזור? או שמא עדיף להתקין כבר את ה-XP (אבל במקרה זה אני באה אליך...)?

zivelca

Member
הבעיה היא אצלם בשרת

גם אני גולש ב bezeqint במהירות 750 וגם לי בשבועים וחצי האחרונים היו בעיות אתרים לא נפתחו בעיות די.אן.אס כך שהבעיות הם בשרת שלהם תתלונני כל יום ותגידי שהבעיה אצלם הם יפתרו זאת אצלי אתמול היתה בעיה איך שהתלוננתי והסברתי שהבעיה בשרת שלהם תוך זמן קצר הגלישה נהיתה מהירה וחלקה

שלומי

New member
הי אודיל 'ה

מה שלומכם? נקווה הכל טוב. ספי מוסרת ד,ש ונשיקות ומחכה לראותך מחר. הגלישה היא בעקרון אם לא משנים הגדרות ופרוטוקולים של התקשרות במערכת ההפעלה - בגלל הספק! אני שמעתי תמיד על השמועות של אי תאימות של 6 ל-98 ועל ההמלצה לחזור ל-5 - אין לכך ביסוס ממשי. כשיהיה אקטואלי לעבור לxp, אני אדבר אתך ארוכות בעניין. בשלב זה אין לך מה לדאוג. נשיקות, שלומי

למעלה