שלומלום! אני חדשה!

shloompi

New member
שלומלום! אני חדשה!

טוף , שלום לכולם! אני די חדשה בתחום הזה של אמנות וגרפיקה , אבל אני מקווה להתפתח בתחום. אמממ.... אני מחפשת כמה שיותר עצות , אתרים , ויטוריאלז על vector art ועל פלאש. אממ.... זהו! נופר

shain 54

New member
אהלן, ברוכה הבאה ../images/Emo80.gif

ברוכה הבאה, גם אני לא ממש "וותיק" בתחום אבל צברתי לי כמה עבודות נחמדות ואני חושב שאיור ממוחשב זה תחום שצפוי לו עתיד גדול ואני מקווה שתהני... אני לא מכיר הרבה אתרים כמו שהכרת ולכן אני מצתרף לשאלה, לעומת זאת אני ממליץ על (פרסומת סמויה) האתר של מנהל הפורום רוי, אתר יפה, עם עבודות מדיהימות פי כמה... כנסי כאן

shloompi

New member
תודה רבה!

בפלאש יש לי קצת יותר וותק מב vector , אבל עדיין היצירות שלי רחוקות מלהיות טובות .... נכנסתי לאתר של המנהל , והוא יפה מאוד
,ושוב , למי שיש מדריכים של vector , שבבקשה ישרשר! ניסיתי להכנס דרך הקישורים לאיזה אתר , אבל הוא לא עולה ...

roychu

New member
ברוכה הבאה! ../images/Emo163.gif

את מוזמנת להכנס לקישורי הפורום, גם בתקשורת חזותית ובפורום פלאש שאלה, איך מצאת את הפורום?

roychu

New member
אוקיי, הייתי באמצע הודעה והלכתי...

כמה תשובות. פלאש היא תוכנ ווקטורית, ווקטור היא יחידת מידה מטמטית שלפיה פועלות תוכנות מסיוימות, מאמר מורחב על זה, בתקשרות חזותית. תודה, מחמיא לי שאת אומרת שהאתר שלי יפה

shain 54

New member
והקישור:../images/Emo80.gif

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles.asp?id=171&art_id=54 או כאן אני מציע לך להיכנס לפורום תקשורת חזותית, זה יתרום לך הרבה... (רוי, דבר עם אורן, או גל, או אבשי שייתנו לך לשים את המאמר בפורום כאן...)

shloompi

New member
../images/Emo92.gif

האתר שלך באמת מהמם , והיצירות שלך מדהימות! כמה זמן אתה כבר עוסק בנושא? לפני שנה וחצי בערך התחלתי לעבוד קצת בפלאש , ויצרתי כמה דברים נחמדים (לא טובים , אבל חביבים). מאז עברתי מחשב, והתחלתי לעבוד על עוד תוכנות גרפיות כמו PSP7 , ואני עכשיו מנסה להתחיל לעשות vector ב-PSP7 , ואני לא מוצאת שום מדריך באינרטנט. אני בטוחה שיש , השאלה היא איפה למצוא אותו
ניסיתי להכנס דרך הקישורים למדריך שהיה כתוב שם , אבל הלינק לא עובד.

shloompi

New member
../images/Emo92.gif

האתר שלך באמת מהמם , והיצירות שלך מדהימות! כמה זמן אתה כבר עוסק בנושא? לפני שנה וחצי בערך התחלתי לעבוד קצת בפלאש , ויצרתי כמה דברים נחמדים (לא טובים , אבל חביבים). מאז עברתי מחשב, והתחלתי לעבוד על עוד תוכנות גרפיות כמו PSP7 , ואני עכשיו מנסה להתחיל לעשות vector ב-PSP7 , ואני לא מוצאת שום מדריך באינרטנט. אני בטוחה שיש , השאלה היא איפה למצוא אותו
ניסיתי להכנס דרך הקישורים למדריך שהיה כתוב שם , אבל הלינק לא עובד.

roychu

New member
יאי! שואלים אותי שאלות! ../images/Emo163.gif

אוקיי, ככה תודה רבה על המחמאות
אני מצייר רגיל(דף ועפרונות צבעוניים) מאז שאני זוכר את עצמי. לציי במחשב התחלתי לפני שנה +-, עם פלאש. עם ווקטור ארט התחלתי מאז שקניתי את הגרפייר באמצע החופש הגדול. בשרק לפיינטשופ, אני לא משוכנע שזאת התוכנה הכי טובה לעבודה ווקטורית, אבל מי אני שאגיד דבר כזה.. :-d

למעלה