שלומלומות לכולם

dafgol

New member
שלומלומות לכולם

מה ניש? אני כבר כמה ימים חולה (גרון חום נזלת וכל המערכת...) האף נוזל בטירוף,גרון שורף וחום שעולה ויורד....כמובן שאין לי צ'אנס לנוח....בין הבנים הבית העבודה,אסיפת הורים ועוד כמה דברים על הדרך.... מתנחמת בעובדה שמחר כבר יום חמישי ומחר אחה"צ אוכל להתפגר לי בשקט קצת....לפחות למשך הסופ"ש. בשבת אנחנו הולכים לחגוג לי ת'מומולדת, חוצה מזה מתכננת להתבטל ולנוח....מחכה לי שבוע עמוס לעייפה אח"כ (הרבה בדיקות שאני צריכה לעבור לצערי). מה חדש אצלכם? מרימה את הכפפה ששרית זרקה...מה עם איזה מפגש קעצ'קעס כהילכתו?

O n y X

New member
תרגישי טוב..

לא הייתה כוונה לעשות מפגש לפני כמה חודשים? אז באמת הגיע הזמן... ואגב, יש לי בקשה-אם מישהו יכול להשיג לי סטיקרים, לא משנה איזה..של הבחירות או כל דבר אחר, אני אשמח

dafgol

New member
תודה יוליה, אחפש לך סטיקרים

בטוח זרוקים לי כמה ...לא משנה של מה ומי?

לולי72

New member
יאללה הולך

אתם חוגגים בשבת? את חוגגת יום לפני יום ההולדת שלך? יש כאלה שאומרים שזה מביא מזל רע לחגוג לפני...אני יודעת או לפחות מתארת לעצמי על מי דיברת כשאמרת שהיא בהריון, גם בעלי ראה אותה וגם השכנה ושניהם אמרו לי שהי נראית עגלגלה מתמיד, גם אני שמחה בשבילה ובשבילם.

dafgol

New member
אנחנו לא מדברות על אותה אחת כנראה

לא יודעת על מי את מדברת (אלא אם כן את מתכוונת לשכנה שלך שגם חברה שלי...) לירון מעולם לא ראה את מי שאני דיברתי עליה שבהריון
אנחנו חוגגים בשבת עם המשפוחה, אם לא אתפגר עד אז....לא מאמינה באמונות כל שהן כפי שאת יודעת.... (ולגביי המזל הרע....יותר רע מעכשיו כבר לא יכול להיות נראה לי ....)

לולי72

New member
אז גם השכנה שלי שהיא חברה שלך בהריון כנראה

גם אני לא במצב הכי טוב, כל השבוע כאבים, בנוסף לזריקות ולירידה באנרגיה, אבל זה למטרה טובה, אז זה בסדר. רגע, מתי חוגגים? אני באה גם....

dafgol

New member
כן השכנה שלך שהיא חברה שלי

לא כנראה אלא בהחלט בהריון, די מתקדם...לא נשאר לה עוד הרבה עד הלידה. יש לי ביום שלישי ים של בדיקות וסמטוחות
אבל זה לא מעל גביי הפורום... נדבר כבר...

אז קודם כל בריאות

החדש הוא שעברתי את השפעת שאת עבורת כרגע , וגם שיש לי רק בשורות טובות שקבלתי השבוע הזה

אז קודם כל בריאות

החדש הוא שעברתי את השפעת שאת עבורת כרגע , וגם שיש לי רק בשורות טובות שקבלתי השבוע הזה

למעלה