שלומלומות

dafgol

New member
שלומלומות ../images/Emo42.gif

איפה כולם ? יאללה ספירת מלאי, השמיעו קול בזמנכם החופשי
אני הספקתי על הבוקר לסיים מלא סידורים, דואר - לשלם חשבונות, להוציא תרופות, לקנות נעלי בית חדשות וגרביים לברי ורזי, לעבור דרך הסופר והסופרפארם ו...לא זוכרת מה עוד. תכף הולכת להכין קראמבל עם אננס ובננות...גולן פשוט מכור לעוגות האלה , אני רק לציפוי
היום בערב יש לי בדיקת ביופידבק בעפולה, תחזיקו
יאללה שיהיה יום נפלא
דפי

לולי72

New member
בוקר טוב, מתפקדת

על הבוקר, דקה לפני שהגיע האוטובוס, הגיע גולן שלך ולקח אותי לעבודה. איפה קנית נעלי בית? אני קניתי לפני שבוע ליובל בלהיט בראש, נעליי בית של פוקה שזו איזו בובה או משהו, לא ברור לי, היה גם של דורה, טוב, אבל זה לבנות, אבל לא נורא במחיר, 35 ש"ח. יובל כמובן מתלהבת מאוד כי גם במטריה יש לה את פוקה, אז העיקר שהיא מרוצה.

dafgol

New member
אה...יופי, הסתדרת ../images/Emo127.gif

קניתי בגלי, קניתי לכל אחד שלישיית גרביים ב 15 שקלים (סה"כ 30 שקלים), הנעלים של רז (של בוב הבנאי) עלו 30 שקלים והנעלים של בר 40 שקלים ( עם
נדמה לי ), סה"כ עלה לי הכל 100 שקלים, קניה טובה , לא? סיימתי להוריד כביסות ולקפל, לתלות כביסה חדשה והקראמבל אננס
כבר בתנור
אני שמחה שיש לי רק בנים

frige

New member
מתפקדת גם אני

הנני כאן. כבר מרב שהזמן עובר כל כך מהר ואין אפשרות אפילו לנשום לשניה, יש לי בלק אאוט לגבי ימים קודמים. אבל הכל בכיף, אין, אין מאושרת ממני בעולם. טוב, נו, יש, מקווה מאוד שיש. דפנה - בהצלחה היום והמון.
שרית

צהריים נפלאים לכן ובוקר טוב לנו - מתפקדת

אנחנו בדיוק בדרך החוצה רון-אשלי הלכה לבית הספר באוטובוס הצהוב וסוזן-לי הולכת איתי לטראפיסטית הבוקר ככה שפעמיים בשבוע היא תגיע באיחור אבל אחלה אז שיהיה לכולנו יום מתוק וניחוח נשיקות

S r 35

New member
דפנה גם אני מחכה לעדכון: מקווה שהיה בסדר

קיבלת את הSMS שלי? אני ביום סופר מטורף וכך יראה, לצערי, גם המשך השבוע שלי. בעבודה אטרף ובבית אין לי רגע דל. בכ"ז קפצתי לרגע להתעדכן. אני אדבר איתך מחר

dafgol

New member
הי אני פה ../images/Emo13.gif

שרה
על הSMS ראיתי אותו כבר רק אחרי הפגישה היום. היה מרתק ומעניין, מאוד מפתיע ומשחרר יש לומר. בגדול אני מתחילה סדרת טיפולים של ביופידבק ושיאצו. אפרט לך באופן אישי כשנדברה.
ו

S r 35

New member
יופי ../images/Emo13.gif חשבתי עלייך הרבה היום.

ואני שמחה בשבילך. תגידי, יש מצב להיפגש השבת, כמו שתכננו בפורום השכן? יהיה לנו על מה לדסקס (מבחינתי
ב"גרג" ו/או
בכאמל, יהיו מצוינים. גם ליאתיי בעד).

dafgol

New member
מיכל אמרה בשירשור שם, ששבת הבאה היא פנוייה

כי השבת יש לה אורחים, חשבתי שניפגש שבת הבאה כבר, או שלא הבנתי נכון.... בשבת הוזמנו ליומולדת לפנה"צ, אפשר להיפגש בשישי אחה"צ אולי ? בהחלט יש על מה לדסקס, אני עוד בהיי מהפגישה היום.... מחר חייבות לדבר ואספר לך הכל על היום..... תחזיקי מעמד ותנוחי קצת....

S r 35

New member
אז אצלנו הפוך...

השבת הזו פנויה לנו לחלוטין. בשבת הבאה (17/11) אנחנו לוקחים את הילדים להצגה (פינוקיו) בתיאטרון הצפון. ההצגה ב-11 בבוקר ונראה לי שנסיים שם עד אחת. אפשר להיפגש אחרי. מבחינתנו גם שישי אחה"צ בסדר. רק שצריך לקחת בחשבון שמחשיך מוקדם (החורף שלך
). הבנתי שליאת פנויה השבת - אבל טוב, צריך לדבר עם כולן ולהתארגן. ככה זה כשקצ'קס נפגשות.... ובגלל זה, כנראה, אנחנו נפגשות בתדירות כל-כך "גבוהה"

dafgol

New member
נדברוס מחר, בקסטרא יש עדיין את המשחקייה?

אולי נלך לשם והבנים ישחקו עם האבות ולירי, ואנחנו נשב לקשקשה? טוב נדבר מחר, מתי תהיי פנוייה בערב?

S r 35

New member
לא. אם את מתכוונת ל"נמשים" היא נסגרה מזמן

שמעתי שיש שם משחקיה חדשה (לא יודעת אם היא בכלל פתוחה עדיין) לא הייתי שם, אבל הבנתי שהיא לא משהו... מה לעשות, חיפה זו עיר של בתי-אבות ולא של משחקיות
אני בעד לשלוח אותם אל חוף הים, הרבה יותר כייפי, בריא ומשחרר אנרגיות. הילדים שלי מתים על הטיילת של הכאמל. כמובן שאף פעם אין לי התנגדות גם לקפה ב"גרג". בהחלט נדבר. אני פנויה מחר החל משש-שש וחצי (רונקי בחוג מחר). שלחתי לך גם מסר. תקראי.

dafgol

New member
חחחח את מבינה כמה זמן לא הייתי בקסטרא....

פעם אחרונה היינו שם כשעוד היתה "נמשים" הסופ"ש יהיה גשום וקר הבנתי ,ככה שהכאמל זה אפשרות אם לא יהיה קר מידי..... מחר נדסקק הכל. קראתי כרגע את המסר,
אבל לא רלוונטי מבחינתינו ( בר לא אוהב את הסיפור משום מה...) לגביי התאטרון....בהחלט עצוב , עוד בתקופתי היו דיבורים....אברר עם "מקורותיי" מחר.... יאללה סוגרת מחשב הולכת לישון קצת. ליל מנוחה

למעלה