שלומף אנשים!

שלומף אנשים!

ראיתי למטה שיש שרשור של מישהי חדשה, אבל החלטתי להיות אנוכי ולפתוח שרשור חדש ויפה במיוחד בשבילי! אז היי! אני מיכאל (מיכי בשבילכם), ולא האמנתי כשראיתי שפתחו את הפורום הזה. למען השם, מוסיקה יפנית זה בערך כל החיים שלי! אני בעיקר בצד המקפץ האופטימי של המוסיקה היפנית, שזה אומר J-Pop, אבל שירי דיכאון זה גם נחמד, כן-כן... אממממ.... אני שומע בעיקר קודה קומי, בואה, יונה איטו, אוטדה היקרו, איומי האמאסאקי ובלי קשר כל כך למוסיקה יפנית - sweetbox.... אז זהו! מקווה להשתלב....

Nittle Grasper

New member
ברוך הבא! באמצע הלילה ם.ם

XD בן כמה אתה? ^^ השתלבות נעימה וכל זה ^^ ני ירדן\האטסומי בת [כמעטכמעט] 15 ^^

חחחח

בן 19!!! כל החברים שלי וכל מי שמכיר אותי יודע שזאת סריטה שלי לשמוע ולדבר רק על מוסיקה יפנית. זה הפך למשהו נחמד שמאפיין אותי. תודה על קבלת הפנים.. =) האמת, שלא ציפיתי שיענו לי בשעה כזאת, אבל בכיף..

Nittle Grasper

New member
אני לא צפויה ../images/Emo3.gif

ונדפק לי הסדר יום על היום הראשון של החופש חח

akane

New member
ברוך הבא P:

אחלה טעם במוזיקה בנאדם =) בטוח שתשתלב! ואני אבי, בן 20

Sezuke

New member
זה הייתי אני XD

עוד הפעם שכחתי להחליף מהמשתמש של עינב לשלי x_x

אוי, תודה לאל

בלי להעליב אף אחד, אבל אני ממש שמח שיש פה מישהו (טיפה) מבוגר ממני.. משום מה חשבתי שיהיו פה רק בנות בכיתה ג' שיתחילו להשוות את בואה לבריטני ספירס, ובעעעעעע.... לא משנה!! =) תודה על קבלת הפנים!

Nittle Grasper

New member
איך אתה מעז לחלל את קדושת הפורום

בידי אמירת שמה של ב.ס. :X XDD אממ, יש כאן עוד אנשים יותר גדולים ^_^ מגילך ומעלה

Emiko

New member
ברוך הבא!

שמי אנה ואני בת 19. ת'אמת גם אני מקשיבה לכל אלו שאמרת, אבל לא יונה איטה אלא סתם יונה. ^_^ השתלבות נעימה.

Emiko

New member
ממ... אם הבנתי נכון יש יונה,

ויש יונה איטו, זה שתי זמרות שונות.

nadav1232

New member
../images/Emo9.gifברוך הבא! ^__^

אני נדב, בן 14 מהרצליה^^ גם אני מת על ג'יי פופ
במיוחד אני אוהב את בואה

או היי!

אני זוכר אותך מקומונת בואה!! הייתי שם איזה שנייה וחצי... תודה על קבלת הפנים.

Fire Puppet

New member
ברוך הבאה ^_^

למה לעזאזל אתה ער בשעה כזאת? ._.;; ~שיעול~ בכל אופן! אני דורין, בת 16, לא ממש שומעת ג'ייפופ ^^; אז, זהו. השתלבות נעימה ^_^

למעלה