שלושה ימים ללא סיגריות...נגמל

שלושה ימים ללא סיגריות...נגמל

שלום,אני לא מרבה לכתוב פה אני כבר שלושה ימים ללא סיגריות ויש תופעות לוואי מעצבנות האם מישהו סבל מי זה גם? ואם כן אם הוא יכול לספר לי מה ולמה,לי אישית כואב קצת בראות האם זה נורמלי? הנשימה קצת מוזרה טיפה כבדה ואני די מפחד,לא יודע ממה זה נראה לי מוזר..יש להזכיר שהייתי מעשן הרבה קופסא ליום בערך רק שנתיים שנתיים וחצי גג. תנו לי קצת תמיכה

ומשהו שהכי מפחיד אותי היום זה המאמר

הזה... אני כל היום חושב על זה ומפחד מזה ובאמת ניכנס ללחץ ביגלל זה. אם מישהו יכול לתת חוות דעת מה הוא חושב אני אשמח. המחקר הזה עושה חשק פשוט לא להפסיק... פה

eita1

New member
לבחורצ'יק שהפסיק לעשן!

ראשית אני מברך אותך על החלטתך להפסיק לעשן. שנית - מה שאתה מרגיש הינו "סטרס" לחץ נפשי -שאחד מסממניו זה לחץ בחזה- אינני יודע עד כמה זה מורגש אצלך זאת תוכל לפרט יותר אם תרצה. כי יש מספר רמות של סטרס. במידה ותחושות אלה לא מפריעות לך יותר מידי - פעילות ספורטיבית נאותה תוכל להקל עליך מאוד. ואף לשפר את הרגשתך. בהצלחה.

תודה רבה..

שבועיים בלי סיגריות......מרגיש מעולה וכמובן שממשיך!! אני במחנה הזה כבר הייתי! :) 14!! ימים! גאה בעצמי. סיגריות זה מחליא אותי :)

send2me

New member
עישון ופעילות גופנית

אני בחור בריא , בן 25 , ובעבר עישנתי במשך שנתיים שלוש ובערך כחצי שנה אני לא נוגע יותר בסיגריה. הכל טוב ויפה אלא שבמהלך משחק כדורסל סוער הרגשתי מהר מאוד כי יש לי גוש מכביד בריאות והנשימות היו כבדות שרקניות , ועם ליחה ממש כמואדם זקן . לצורך העניין אני עוסק בפעילות גופנית רציפה באופן די אינטנסיבית אבל אינה אירובית . שאלתי היא האם פעילות אירובית מדורגת תשפר את המצב או שהנזק הוא תמידי

למעלה