שלישיית הגמר שלכם!

svety

New member
שלישיית הגמר שלכם!

שנייה לפני המייקאובר ואחרי שעברנו לא מעט פרקים, זה הזמן להרכיב את שלישיית הגמר שלכם, מהזוגות שנשארו.
עד כמה שלישיית הגמר שלכם ריאלית? ובמידה ולא, מי לדעתכם כן יגיע לגמר?

Summer Savory

New member
אז ככה...

ראובן ושיר - יותר בגלל ראובן מאשר בגלל שיר. את ראובן אני מחבבת בגלל שהוא מזכיר לי את הז'אנר החביב ביותר של חנונים בעולם האמיתי - חנון מתפקד שכזה, עם שתי רגליים על הקרקע, חוש הומור מושחז ויכולות ורבאליות גבוהות, שמאפשרות לו לתקשר ולהתחבר לאנשים חרף מידה מסוימת של ביישנות. בכלל, אני נוטה לקשר חנוניות עם יכולות ורבאליות, בין היתר, ולכן קצת מוזרה לי הנטיה של ההפקה ללהק (גם) חנונים שלא מסוגלים להוציא מהפה יותר משמונה מילים רצופות. מכל החנונים בתכנית, ראובן הכי דומה למישהו שהייתי עשויה להכיר - ולחבב - במציאות. שיר מתוקה ומצחיקה, אבל פחות מהנה בעיני לראות אותה על המסך, מפני שמכל הבנות - היא היחידה שהדמות שלה ניראית משוחקת לחלוטין, באופן שלא מאפשר לי אפילו לסספנד ולהנות מהספק.

שחר ודלית - שוב, הרבה יותר בגלל שחר מאשר בגלל דלית (למרות שדלית שדרגה את התדמית שלה בעיני כשקפצה למים). אני ממש אוהבת את המניירות הפולניות החמודות של שחר (הוא מין צ'רלי בראון כזה...), ובכלל - אין מה לעשות, אני אוהבת את החנונים שמצטיירים כחכמים, ולא רק כביישני-על. ביישנות קיצונית לכשעצמה היא לא תכונה מושכת במיוחד, ושחר (כמו ראובן) הוא אחד מהמשתתפים שמגבים את הביישנות שלהם בהרבה אינטליגנציה והומור עצמי.

יבגני וסיגל - הפעם במידה שווה בגלל שניהם. שניהם פשוט מתוקים, בהיעדר מילה מוצלחת יותר. וסיגל, עם כל המתיקות העולה-על-גדותיה ושמחת החיים, צריכה לדעתי לגלות את ייעודה החדש בחיים כליצנית רפואית (וכן, זו לחלוטין הייתה מחמאה!).

וזוג בונוס - דדי וג'ולי. אין צורך לנמק, נכון? אני לא יודעת עד כמה זה ריאלי שהם יחזרו, אבל בהתחשב בפופולריות שלהם בקרב הצופים אני מניחה שיש להם סיכוי לא רע במשימת ההחזרה, כשזו תגיע.

svety

New member
אבל למה,

למה לגנוב לי את התוכן.
למה

Summer Savory

New member
כל מיני סיבות, אבל בעיקר -

כי אני בתקופת מבחנים כרגע, ועטה על כל בדל תירוץ שמאפשר לי להתמהמה עם הלימודיםלעוד חמש דקות :)

StriX Starlight

New member
מסכימה עם כל מילה.

יופי של בחירה.

והאיפיון של ראובן ושחר מאוד קולע בעיניי.
"חנון עם שתי רגליים על הקרקע, חוש הומור מושחז ויכולות ורבאליות גבוהות, שמאפשרות לו לתקשר ולהתחבר לאנשים חרף מידה מסוימת של ביישנות".
+ מתיקות על.

NosferatuHelge

New member
אזי, מה שאתן בעצם אומרות זה אם אני אצתייד...

בזה, אז ההצלחה עם הבנות מובטחת?

מצוין, ואני כבר חשבתי לעצמי השקעה, אהבה וכו'... אכן גאונות בפשטות כאן.

Summer Savory

New member
רק אם זה מצטרף לכל יתר הפריטים ברשימה -

חוש הומור מושחז, יכולות ורבאליות גבוהות, היכולת להתחבר לאנשים וגם - חשוב מאוד - שתי רגליים על הקרקע.

שלי

סיגל ויבגני
דלית ושחר
אדי ומשי

(לפי הסדר גם)

לא חושבת שמגיע לאולג והודיה להגיע לגמר, אפילו שהם מצחיקים בטירוף
וחמודים.. אבל זה פחות נראה שהם קרובים אחד לשני וכו'
הייתי שמחה אם דדי וג'ולי היו בגמר. :( מקסימים

NoaLev6

New member

מסכימה מילה במילה,
גם לגבי אולג והודיה וג'ולי ודדי(
)

IkMfNiY

New member
איך אפשר לדעת לגבי אולג והודיה

אם בקושי מראים אותם :\

יעל

NosferatuHelge

New member
זו לא פאשלה...

פשוט לא היה מה להציג, זוגיות מושלמת, כבוד הדדי ו-0 ריבים או מתיחויות. 2 אנשים חזקים ומלאים בביטחון עצמי. היפה לא סתומה והחנון לא מגמגם. לא נשלחים/שולחים לחדר ניפוי. לא מעניין. העם דורש בשר ודם!

אין דבר כזה זוגיות מושלמת

ואני אומרת פאשלה של ההפקה, כי ע"י הבחירה שלהם את מי לצלם ואיך לצלם, ובבחירה שלהם איך להציג כל זוג, הם גורמים גם לנו לחשוב אותו דבר
וזה לא תמיד נכון..

svety

New member
זו לא פאשלה, זה מכוון

העריכה מאוד מגמתית, יש להם את הפייבוריטים שלהם והם מקבלים יותר זמן מסך

חוץ מזה, יש משהו בדבריו של נוספרטו יקירנו - זוג שלא מסתכסך, שמתפקד מצויין - הוא לא מספיק "מעניין" "סקסי" "מביא רייטינג". מה שמביא רייטינג זה ריבים. כאסח. רומן...

DDN

New member
לדעתי

דלית ושחר - כי דלית היא היפה ה"כוכבת" של העונה.
אדי ומשי - פשוט כי הם זוג חזק
יבגני וסיגל - זה יותר WISHFUL THINKING כי הם זוג נחמד

השלישייה לדעתי

מישומה כל הזמן מראים את אדי ומשי גם בפרסומות לפרקים
אז גם אם לדעתי יש זוגות הרבה יותר שווים כנראה שהם יזכו
ז״א אדי חמוד בטירוף אבל משי..... אההההם!
רראובן ולא זוכרת איך קוראים לבת זוג שלו נראלי גם יגיעו כי גם הם ממש רוצים וגם הם אהובים ולא נראלי יבחרו בהם להדחה...וכאילו, היא כל כך כל כך סיומה שזה עוול לאומי להוציא אותה מהוילה לפני הזמן!!
מייקל ושירלי ושחר ודלית אני מתלבטת בינהם לגבי מי יעלה לשלישיה...
אבל ב ר ו ר שאין על שחר!!!
פשוט מייקל ושירלי ק ו ר ע י ם מצחוק!

בכ״מ מחכה כבר למיקאובר לראות את שחר במלוא חתיכותו

למעלה