שלשום מסתבר שהייתי בחתונה מתוקשרת

שלשום מסתבר שהייתי בחתונה מתוקשרת

אני לא יודעת אם ראיתם או שמתם לב, אבל ביום רביעי התחתנה בחורה בשם ליאת שהייתה מתמחה של השופט שלי לפני שנה וחצי ובעלה הוא טלפת בסגנון של רון פרשט (מהתוכנית של מיכאל זוארץ בימי שישי בערב) ואתמול ראיינו בעיקר אותו, קוראים לו שימי אטיאס ברוב ערוצי התקשורת וגם בגלי צה"ל וחמותי אומרת שאפילו בעיתון יש תמונה שלהם. אני לא ראיתי את זה כי היו מלא אנשים ולא יכולתי לראות את החופה, אבל אם אתם רוצים....אני יכולה לתת לכם חתימות....
החתן הסתכל על כוס שעמדה על השולחן והיא פשוט התפוצצה מעצמה בלי שהוא נגע בה. כמובן שאחרי זה הוא גם שבר את הכוס כמו כל החתנים, אבל אתם תשמעו על החמוד הזה עוד הרבה. לפני שבועיים ישבנו ביחד באיזה שהוא מקום בעפולה והוא אמר לי לחשוב על משהו, חשבתי על יובל, (הוא לא מכיר אותה) בלי להגיד לו כמובן והוא הצליח להעלות על זה ואפילו כתב לי בדף את השם שלה ואמר לי לפני זה שיש 4 אותיות ויש את האותיות ל ו - ב ושמדובר בקרובת משפחה שלי, הוא מדהים וגם מתוק אמיתי. בי בינתיים

frige

New member
עדן,

שלא ייפול בסוף מרב מחמאות. תתחתני איתו וזהו.חחח. אבל בטח אמא שלו ואחותו לא יותר טובות. אה? סתם. מה שלומך? איך את מרגישה? שתהיה לך שבת שלום. שרית

הי שרית

גם היום אני לא מרגישה הכי טוב, אבל בינתיים הכאבים קצת קצת נחלשו, נרדמתי קצת בבוקר לאיזו שעה, בבית מהפיכה אבל לא אכפת לי, כי כואב לי ואין לי כח לעשות כלום. גם מחר וגם ביום ראשון אפשר לסדר נכון? אני אהיה בסדר, הזמנתי תור אצל ד"ר גיסלביץ ואם כבר מדברים, מי הרופא שלך? את יודעת אולי אם גיסלביץ מקבל באופן פרטי? ואם כן איפה?

frige

New member
דר` גיסילביץ`

הגדול. אמרתי לך לעבור אליו. אני אתן פרטים בטלפון.

למעלה