שם אחר לפורום

מצב
הנושא נעול.

נועם@בת

New member
עוד לא צריך להחליט, צריך רעיונות

זה אומר שזוג זה לא משפחה?
מצטערת להקשות, אבל גם זוג שעדיין אין לו ילדים הוא משפחה ואז השם הזה מתאים גם לפורום פוריות הכללי (ולא מכסה אולי חד הוריות, שלא חיות עם בן/בת זוג). אני מסכימה איתך שאין לזה סוף, ושיקשה עלינו להגיע להסכמה. למישהו/י יש רעיון איך להחליט? או שנחליט שלא להחליט?
עוד לא צריך להחליט, צריך רעיונות
בסוף נטע ואני נבחר את מה שיהיה הכי קליט, ובכך נחסוך מכולן את הצורך להחליט או להתווכח
נועם

הדר30

New member
מה עם "פוריות אחרת" - איך זה נשמע?|

שם אחר לפורום

בעקבות ההערות של שירלי ומיכל, אני מבקשת את דעתכן/ם על שם הפורום. כמו שאמרתי השם ניתן בשליפה. התלבטתי בין פוריות לאמהות ופוריות להורים. אני מודה שכשאני על דקפפטיל אני חושבת ישר מהרחם
אז הלכתי על פוריות לאמהות, אבל זה ממש לא מחייב. אנא חוו תעדכן והציעו שמות נוספים. השם צריך להיות בן 2-3 מילים ולבטא במדויק את מהות הפורום, לכן שם ציורי וחמוד לא יהיה יעיל אם לא ברור ממנו מה נושא הפורום. נועם
"אחרת" מכסה את כל האפשרויות - אם חד הורית, ילד שני ילד שלישי, הורים שבסיבוב השני גילו שהם צריכים פתאום טיפולים וכו´......... הדר

ריניני

New member
זה נשמע קצת לכיוון האלטרנטיבי, לא?

"אחרת" מכסה את כל האפשרויות - אם חד הורית, ילד שני ילד שלישי, הורים שבסיבוב השני גילו שהם צריכים פתאום טיפולים וכו´......... הדר
זה נשמע קצת לכיוון האלטרנטיבי, לא?

מה זה "אחרת" - זה ממש לא ברור...

מה זה "אחרת" - זה ממש לא ברור...

מצב
הנושא נעול.
למעלה